Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Український Оскарівський комітет обрав фільм, який представлятиме Україну на ювілейній 90-ій церемонії «Оскар»

29-го серпня Український Оскарівський комітет обрав фільм, який представлятиме Україну на ювілейній 90-ій церемонії «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

Переможцем став фільм «Рівень чорного» Валентина Васяновича.

Самотність мешкає у великому місті. Костя, весільний фотограф, теж у ньому живе. На порозі 50-річчя герой розуміє, що все, що він любив і до чого був прив'язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей у його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга – стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на яких він молодий і щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це звичайна рутина.

Ролі у стрічці виконали Костянтин Мохнач і Катерина Молчанова.

Світова прем’єра фільму відбулася на 8-му Одеському міжнародному

Кінофестивалі. Фільм був представлений у Національній та Міжнародній конкурсних програмах.

 

Голова Держкіно Пилип Іллєнко відзначив високу конкуренцію при цьогорічному відборі фільму і привітав Валентина Васяновича з перемогою: «Я був вражений рівнем режисури, який Валентин демонстує у цьому фільмі як кіномитець. Хочу зауважити, що в прокат  «Рівень чорного» вийде за державної підтримки. У межах своїх можливостей Держкіно долучиться також до організації промо-кампанії фільму закордоном».

 

Фільмографія та нагороди режисера:

2004  – «ПРОТИ СОНЦЯ» – Премія журі Міжнародного кінофестивалю в Клермон-Феррані, Відзнака журі на Міжнародному кінофестивалі в Торонто та інші нагороди.

2012  – «ЗВИЧАЙНА СПРАВА» – Спеціальна відзнака журі, нагорода від Міжнародної федерації кіноклубів FICC Одеського міжнародного кінофестивалю.

2013 – «КРЕДЕНС» –  приз від FIPRESSI на Одеському міжнародному кінофестивалі.

2014 – «ПРИСМЕРК» – Особлива відзнака Міжнародного кінофестивалю Docudays, «Золотий Дюк» за найкращий український фільм 2015-го року на Одеському міжнародному кінофестивалі.

 

У якості продюсера та оператора-постановника:

2014 – «Плем’я» режисера Мирослава Слабошпицького (фільм став найбільшим українським міжнародним кіноуспіхом, вигравши Ґран-прі на Каннському тижні критики та отримавши більш ніж 40 інших нагород у всьому світі).

 

У широкий кінотеатральний прокат «Рівень чорного» вийде за підтримки Держкіно 31-го серпня.

Тізер: https://www.youtube.com/watch?v=w0D0CRejU3A

30/08/2017

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все