Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Позивний Бандерас»: екватор зйомок

Екватор зйомок українського військового детективу “Позивний Бандерас” компанії «ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН», що створюється за підтримки Держкіно, позаду.
24 травня знімальний майданчик “Позивного Бандераса” в Одеській області відвідали журналісти, для яких творча група підготувала сюрприз – розбиття тарілки. Цього дня у зйомках кіносцен також брали участь реальні бійці ЗСУ та було розбито традиційну тарілку.

“Під час роботи ми зіткнулися з певними труднощами, які неможливо було передбачити. Це примхи погоди, які в польових умовах дуже відчутні. Через дощі та шквали знімальний майданчик перетворився на болото, техніку затопило. Довелось просити військових про допомогу, щоб її врятувати. Через це ми змушені були змінювати деякі сцени. Але на плані зйомок це жодним чином не відбилося. Згідно з графіком ми закінчуємо знімальний процес в середині червня. А одну із ключових фінальних сцен зніматимемо у Києві,” – розповідає продюсер фільму “Позивний Бандерас” Сергій Баранов.

“Кастинг з військовими в нас був у вигляді розмови-інтерв’ю. Мене ще тоді здивувало, як поступово всі хлопці відкривалися перед камерою. Я сумнівався у тому, що вони будуть спілкуватися відкрито та щиро й розповідати якісь свої історії. Навіть боявся, що вони не захочуть спілкуватися. Але я побачив зовсім іншу картину – всі чоловіки хотіли поділитися і поговорити. Приголомшливі речі розповідали. Деякі з військових просто з природньою харизмою, їх ми і обрали для зйомок. Я б залюбки взяв усіх, та, на жаль, кількість ролей обмежена сценарієм,” – розповідає режисер фільму Заза Буадзе.

Нагадуємо, військова драма «Позивний Бандерас» стала одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер – Заза Буадзе, автори сценарію – Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов, продюсери – Сергій Баранов та Людмила Пічугіна.

26/05/2017

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все