Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочав роботу Український павільйон на Каннському кіноринку

17 травня 2017 року відкрився 70-ий Каннський міжнародний кінофестиваль. Україна представлена власним павільйоном на професійному майданчику кінофестивалю  кіноринку Marché duFilm. Крім того, фільм Сергія Лозниці «Лагідна» увійшов до числа учасників головного конкурсу фестивалю, а фільм «Іній» Шарунаса Бартаса увійшов до програми «Двотижневик режисерів». Також відбудуться покази українських фільмів на кіноринку MarcheDuFilm.

Фільм українського режисера Сергія Лозниці став одним із 19 учасників головного конкурсу70-го Каннського кінофестивалю. Картину створено  у співвиробництві кінокомпаній України, Франції, Росії, Німеччини, Литви та Нідерландів. Українську сторону у копродукції стрічки представляє кінокомпанія Solar Media Entertainment (продюсер Сергій Лавренюк).

 

У секції «Двотижневик режисерів», який проводиться в рамках 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю, буде представлено воєнну драму «Іній»Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ (Франція) та Польського Кіноінституту. Виробниками є кінокомпанії ІнсайтМедіа/Татофільм (Україна), Studija Kinema (Литва), КіnоЕlektron (Франція) та Donten & Lacroix Films (Польща).

 

У професійній секції Каннського кінофестивалю – кіноринку Marché du Film – Україна буде представлена власним павільйоном. Організаторами цьогорічного павільйону виступили Державне агентство України з питань кіно, Асоціація Кіноіндустрії України, Асоціація продюсерів України, Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського, Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», Lert Katnovsky Films, Одеський міжнародний кінофестиваль, "Solar Media Entertainment" та Українська Кіноасоціація.

Усі офіційні заходи на стенді пройдуть під загальним слоганом #UkraineIsYourDestination.

 

Серед основних подій:

20 травня, 22:00 – українська вечірка за участі Посла України у Франції пана Олега Шамшура. Вечірка відбудеться в ресторані Long Beach Restaurant, спеціальним гостем стане DJ Ravin з паризького Buddha Bar, який зробить мікс української музики (за запрошеннями).

 

21 травня, 13:00 – бізнес-ланч «Meet Ukrainian Producers!» для професіоналів галузі (за підтримки Всеукраїнського Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього»)

 

22 травня, 11:00 - презентація Discover Ukraine - представлення України іноземним партнерам як кінематографічної локації з оновленим законодавчим середовищем, арсеналом сучасних сервісів та виробничих потужностей. У рамках Discover Ukraine Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та голова Української кіноасоціації  Вікторія Ярмощук представлять новий закон про підтримку кіно в Україні.

 

22 травня, 17:00 – презентація Одеського міжнародного кінофестивалю (вхід за запрошеннями)

 

23 травня, 12:00 – презентація «Дні українського кіно в Італії»

 

23 травня, 14:00 – зустрічі face-to-face з програмними директорами міжнародних кінофестивалів – організовані Київським МКФ «Молодість» для українських продюсерів.

 

Задля популяризації української кіногалузі Держкіно України розповсюджуватиме каталог українських фільмів для міжнародної дистрибуції й участі в міжнародних фестивалях, а також інформаційні матеріали щодо виробничого потенціалу України.

Участь держави у фінансуванні Українського павільйону на цьогорічному Каннському кінофестивалі склала 300 тис. грн. (близько 20% від загального кошторису). Решту витрат взяли на себе співорганізатори павільйону та учасники кіноринку.

 

«Представництво країни на фестивалі класу «А» – це не тільки велика відповідальність та великі кошти, але й великі можливості. Кіноіндустрія в Україні вже значно змінилася – є велика кількість проектів у копродукції, національне виробництво стає потужнішим, відбуваються позитивні зміни на законодавчому рівні.  Ці зміни важливо донести до міжнародної  спільноти, тому ми вирішили підтримати об’єднаний стенд України в Каннах», - зазначив Пилип Іллєнко, Голова Держкіно України. 

Іноземні гості та українські кінематографісти матимуть вільний доступ до Українського павільйону, де постійно працюватимуть представники організаторів стенду. Візуальні образи на українському стенді не матимуть прив'язки до жодної з організацій. Розробку дизайну павільйону взяла на себе Українська кіноасоціація.

«Ми хотіли зробити стенд прозорим і не відволікати увагу на окремі меседжі окремих компаній. Для нас здалося важливим представити країну, відкриту для міжнародної співпраці. Тепер, коли в нас є рібейти, Україна стала більш конкурентоспроможною в Європі, а з нашими локаціями та професійними кадрами - багато в чому унікальною для кіновиробництва», - зазначила Вікторія Ярмощук, директор Української кіноасоціації. 

18/05/2017

Події

До 10 вересня 2017 року триває прийом фільмів на Фестиваль короткометражного кіно «Громадський проектор», який вчетверте пройде в місті Миколаєві у вересні цього року

19 вересня 2017 року в Hyatt Regency Kyiv в рамках сьомого медіафоруму KYIV MEDIA WEEK уп’яте відбудеться KYIV CoProduction Meetings

Завтра, 20 червня 2017, о 13:00 у FEDORIV HUB (Арена Сіті, вул. Велика Васильківська, 5, 5-й поверх) відбудеться перша прес-конференція 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю

15 червня о 16:00 у м. Київ у фортеці «Косий капонір» (Госпітальний провулок, 16) продюсерський центр «ІнсайтМедіа», Одеська кіностудія та Tanaris Production (Казахстан) завершують зйомки художнього фільму «Тарас. Повернення», що створюється за підтримки Держкіно

13 червня (вівторок) кінокомпанія mental dRive studio проводить прес-день на знімальному майданчику повнометражного ігрового фільму «Бобот», який створюється за підтримки Держкіно

Заявку на участь можна подати онлайн до 10 серпня на сайті Канівського кінофестивалю

Показ конкурсної програми відбудеться в кінотеатрі під відкритим небом «Park Cinema» 9 червня. Вхід вільний

Інститут Екранних мистецтв КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого запрошує всіх охочих відвідати захист кваліфікаційних робіт студентів

Засідання пройде 7 червня о 17 год. в приміщенні Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все