Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Новини

На 75-му році життя помер видатний російський кінорежисер Алєксєй Ґєрман. Про це вчора сповістив інформаційне агентство РИА Новости син режисера Алєксєй Ґєрман-молодший. Висловлюємо глибоке співчуття дружині Світлані Ігоревні та сину Алєксєю. 

Національний центр Олександра Довженка запрошує кінематографістів до участі у Каннському Двотижневику режисерів, що проходитиме з 16 по 26 травня 2013 р. Двотижневик режисерів (Quinzaine де Réalisateurs) є незалежною секцією, яка проводиться паралельно з Каннським кінофестивалем і має на меті допомогу кінематографістам та налагодження зв'язку між режисерами, критиками й глядачами.

Національний центр Олександра Довженка спільно з УДППЗ «Укрпошта» ініціювали випуск поштових марок на кінематографічну тематику. Перші дві марки присвячені програмному документальному фільму «Людина з кіноапаратом» (1929).

Шановна Раїсо Степанівно!

Сердечно вітаю Вас з ювілеєм!

Державне агентство України з питань кіно спільно з Посольством України у ФРН в рамках Берлінале-2013 презентували осучаснену українську кінокласику - фільм Олександра Довженка «ЗЕМЛЯ» у новому музичному супроводі.

16 лютого о 12:15 та 17 лютого о 19:00 в ефірі Першого Національного відбудеться показ фільму Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь", створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Картина стала першою за часів незалежності вітчизняною стрічкою, яка була повністю зроблена в Україні і мала всеукраїнський прокат

На Європейському кіноринку 63-го Берлінського кінофестивалю працює офіційний стенд української кіногалузі, організований Державним агентством України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка. Особлива подія, на яку очікують гості кінофестивалю - показ легендарного українського фільму Олександра Довженка «Земля», який відбудеться 11 лютого о 21:00 у культовому кінотеатрі «Babylon».

Державне агентство України з питань кіно та продюсерський центр ІнсайтМедіа розпочинають сезон українських кінопремєр. Відкриє його фільм режисера Валентина Васяновича “Звичайна справа” – стрічка, знята у кращих традиціях європейської комедії. 7 лютого о 18:00 у кінотеатрі «Кінопалац» (м. Київ, вул. Інститутська, 1) відбудеться всеукраїнська прем’єра фільму.

У відповідності до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття гранту Президента України у галузі кінематографії.

З 7 по 15 лютого 2013 року на Європейському кіноринку, що проходить у рамках 63-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, третій рік поспіль за підтримки Державного агентства України з питань кіно працюватиме стенд українського кіно під назвою Ukrainian Film Corner.

Події

Перший показ у рамках туру розпочнеться 25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.)

Показ фільму відбудеться в суботу, 24 лютого, о 21:50 

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Перший захід, присвячений репертуарним новинкам лютого, відбудеться 2 лютого 2018 року, поч. о 13:15, в «Укрінформі» 

Захід пройде 30 січня 2018 року об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик 2, другий поверх)

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все