Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Новини

16 лютого о 12:15 та 17 лютого о 19:00 в ефірі Першого Національного відбудеться показ фільму Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь", створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Картина стала першою за часів незалежності вітчизняною стрічкою, яка була повністю зроблена в Україні і мала всеукраїнський прокат

На Європейському кіноринку 63-го Берлінського кінофестивалю працює офіційний стенд української кіногалузі, організований Державним агентством України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка. Особлива подія, на яку очікують гості кінофестивалю - показ легендарного українського фільму Олександра Довженка «Земля», який відбудеться 11 лютого о 21:00 у культовому кінотеатрі «Babylon».

Державне агентство України з питань кіно та продюсерський центр ІнсайтМедіа розпочинають сезон українських кінопремєр. Відкриє його фільм режисера Валентина Васяновича “Звичайна справа” – стрічка, знята у кращих традиціях європейської комедії. 7 лютого о 18:00 у кінотеатрі «Кінопалац» (м. Київ, вул. Інститутська, 1) відбудеться всеукраїнська прем’єра фільму.

У відповідності до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття гранту Президента України у галузі кінематографії.

З 7 по 15 лютого 2013 року на Європейському кіноринку, що проходить у рамках 63-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, третій рік поспіль за підтримки Державного агентства України з питань кіно працюватиме стенд українського кіно під назвою Ukrainian Film Corner.

Днями у Києві відзняли фінальні сцени українського психологічного трилера «Зелена кофта», який створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прокат «Зеленої кофти» заплановано розпочати навесні 2014 року. 

Стрічку «Ядерні відходи» українського режисера Мирослава Слабошпицького покажуть в офіційній програмі 42-го Міжнародного Роттердамського кінофестивалю (IFFR), який проходитиме з 23 січня до 3 лютого.

24 січня 2013 року, о 19:00 у Львові у кінотеатрі «Кінопалац Копернік» (вул. Коперніка, 9) в рамках проекту УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ відбудеться прем’єрний показ українських короткометражних фільмів 2012 року.

За партнерської підтримки Національного центру Олександра Довженка в рамках 42-го Роттердамського міжнародного кінофестивалю, що пройде цьогоріч з 23 січня по 3 лютого, буде представлено першу за межами України та Росії повну ретроспективу фільмів уславленої української режисерки, володарки "Срібного ведмедя" Берлінського МКФ та одного з лідерів світового авторського кіно - Кіри Муратової. 

Юний Микита Івченко – головний актор фільму «Ваня», створеного за підтримки Держкіно, отримав приз за найкращу чоловічу роль на Dieciminuti International Short Film Festival (Ceccano, Italy).

Події

23 жовтня о 14:00 у прес-центрі кінотеатру "Жовтень" в рамках проекту "Молоді про Європу" відомі польські документалісти розкажуть про роботу з молодими українськими режисерами та представлять цьогорічних учасників пітчингу у Варшаві

20 жовтня о 19:00 у Києво-Могилянській академії пройде перша зустріч творців фільму «Будинок “Слово”» зі студентами

За підтримки Державного агентства України з питань кіно з 13 по 15 жовтня вперше у столиці Латвії пройдуть «Дні українського кіно»

Прес-конференція буде присвячена світовій прем’єрі фільму, що пройде 17 жовтня в конкурсній програмі 33-го Варшавського міжнародного кінофестивалю, а також промокампанії містами України

Богатирська прем’єра «Сторожової Застави» відбудеться за участю почесної гості Марини Порошенко та знімальної групи фільму

Прес-конференція відбудеться 12 жовтня, о 12.00, у  кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Прес-показ фільму відбудеться 10 жовтня на кіностудії FILM.UA у кінотеатрі «Правда» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все