Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Новини

Національний центр Олександра Довженка запрошує кінематографістів до участі у Каннському Двотижневику режисерів, що проходитиме з 16 по 26 травня 2013 р. Двотижневик режисерів (Quinzaine де Réalisateurs) є незалежною секцією, яка проводиться паралельно з Каннським кінофестивалем і має на меті допомогу кінематографістам та налагодження зв'язку між режисерами, критиками й глядачами.

Національний центр Олександра Довженка спільно з УДППЗ «Укрпошта» ініціювали випуск поштових марок на кінематографічну тематику. Перші дві марки присвячені програмному документальному фільму «Людина з кіноапаратом» (1929).

Шановна Раїсо Степанівно!

Сердечно вітаю Вас з ювілеєм!

Державне агентство України з питань кіно спільно з Посольством України у ФРН в рамках Берлінале-2013 презентували осучаснену українську кінокласику - фільм Олександра Довженка «ЗЕМЛЯ» у новому музичному супроводі.

16 лютого о 12:15 та 17 лютого о 19:00 в ефірі Першого Національного відбудеться показ фільму Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь", створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Картина стала першою за часів незалежності вітчизняною стрічкою, яка була повністю зроблена в Україні і мала всеукраїнський прокат

На Європейському кіноринку 63-го Берлінського кінофестивалю працює офіційний стенд української кіногалузі, організований Державним агентством України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка. Особлива подія, на яку очікують гості кінофестивалю - показ легендарного українського фільму Олександра Довженка «Земля», який відбудеться 11 лютого о 21:00 у культовому кінотеатрі «Babylon».

Державне агентство України з питань кіно та продюсерський центр ІнсайтМедіа розпочинають сезон українських кінопремєр. Відкриє його фільм режисера Валентина Васяновича “Звичайна справа” – стрічка, знята у кращих традиціях європейської комедії. 7 лютого о 18:00 у кінотеатрі «Кінопалац» (м. Київ, вул. Інститутська, 1) відбудеться всеукраїнська прем’єра фільму.

У відповідності до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття гранту Президента України у галузі кінематографії.

З 7 по 15 лютого 2013 року на Європейському кіноринку, що проходить у рамках 63-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, третій рік поспіль за підтримки Державного агентства України з питань кіно працюватиме стенд українського кіно під назвою Ukrainian Film Corner.

Днями у Києві відзняли фінальні сцени українського психологічного трилера «Зелена кофта», який створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прокат «Зеленої кофти» заплановано розпочати навесні 2014 року. 

Події

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших  копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

17 листопада 19:00 на Новому каналі відбудеться телевізійна прем’єра створеного за підтримки Держкіно мультфільму «Викрадена принцеса»

Захід присвячений 1030-річчю Лубен і пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Засідання відбудеться 14 листопада о 16:00

Захід відбудеться 6-го листопада у столичному кінотеатрі Cinema Сіті

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все