Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Воркшоп за участі Петрі Кемппінена на форумі «Креативна Україна»

Дати проведення:
2019-11-15
Опис:

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук.

У заході візьмуть участь представники аудіовізуального сектору, Міністерства культури, молоді та спорту України, представники профільних комітетів Верховної Ради України, Державного агентства України з питань кіно та всі, хто цікавиться розвитком креативних індустрій. Провідний спікер форуму — Петрі Кемппінен (Petri Kemppinen) — колишній виконавчий директор фонду Nordisk Film & TV Fond. З української сторони спікером виступить Анатолій Максимчук – перший заступник Міністра культури, молоді та спорту України.

Воркшоп спрямований на пошук шляхів впровадження в Україні передового міжнародного досвіду розвитку галузі кіно та серіального виробництва. Головна мета воркшопу – залучити фахівців індустрії до дискусії про український ринок аудіовізуального контенту. Мета проекту — знайти та сформувати низку рішень надважливих і актуальних питань української індустрії із залученням закордонного експерта у якості консультанта. 

Серед питань, які розглядатимуться на форумі: державна підтримка у галузі виробництва кіно та серіалів, дистрибуція, принципи і підходи до формування експертних комісій, питання фахової освіти, просування та розвиток локальних талантів, тощо.

Воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави» відбудеться 15 листопада о 14:00 за адресою: ArtHall D12, вул. Десятинна 12, Київ.

Розклад для вiдвiдувачiв:

14:00 – 15:40 виступ Петрі Кемппінена

15:40 – 16:00 перерва

16:00 – 16:50 виступ Анатолія Максимчука

16:50 – 17:45 обговорення та формування рекомендацій щодо розвитку аудіовізуальної індустрії в Україні 

Докладніше про воркшоп https://bit.ly/36IrCkO

Реєстрація https://forms.gle/H6sHX22aR7nZpUHm9

Реєстрація триває до 12 листопада. Кількість місць обмежена.

 

15/11/2019

Події

Преспоказ та пресконференція створеного за підтримки Держкіно історичного трилеру Аґнєшки Голланд «Ціна правди» відбудуться 27 листопада у малому залі кінотеатру «Київська Русь» (вул. Січових Стрільців, 93). У широкий прокат стрічка виходить 28 листопада 2019 року 

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все