Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Конкурс з обрання делегата на AFM

Дати проведення:
2019-11-06
Крайній термін подачі заявок:
2019-10-20
Опис:

У рамках реалізації за підтримки Українського культурного фонду проєкту «Організація стенду та скринінгів на Американському кіноринку (American Film Market) 06-13 листопада 2019 року для представлення профільній аудиторії фільмів українського виробництва та пошуку потенційних партнерів для їх світової дистрибуції» компанія FilmUA Distribution спільно з Державним агентством України з питань кіно оголосила конкурс щодо включення до складу делегації незалежного представника кіноіндустрії з метою кращого представлення інтересів української кіноіндустрії на AFM.

Умови участі:

  • представник профільної установи, іншого досвідченого гравця ринку;
  • досвід роботи у кіноіндустрії щонайменше 5 років;
  • вільне володіння англійською мовою;
  • діюча віза у США (бажано; перевагу буде надано кандидату, який має діючу візу у США, у зв’язку з короткими термінами підготовки проекту).

Переможець конкурсу отримає бейдж учасника Американського кіноринку, унікальну можливість розширення мережі професійних контактів, представлення свого проєкту чи української кіноіндустрії міжнародній профільній аудиторії на AFM. Участь незалежного представника кіноіндустрії у AFM (авіапереліт та проживання) буде профінансовано у рамках гранично допустимих витрат, встановлених УКФ.

Дедлайн подачі: 20 жовтня (включно).

Оголошення результатів: 22 жовтня.

Для участі у конкурсі просимо надіслати на електронну скриньку knagornaya@film.ua

  1. Резюме, що підтверджує відповідність кандидата вимогам конкурсу (із обов’язковим  зазначенням досвіду роботи у кіноіндустрії, портфоліо реалізованих проєктів, кількості проєктів у копродукції, рівня володіння англійською мовою, наявності діючої візи у США, контактної інформації).
  2. Заповнити анкету щодо наявності проєкту, який має потенціал щодо представлення міжнародній профільній аудиторії (за наявності)   http://bit.ly/2BlHdYY
  3. Додаткові матеріали по проєкту (за наявності).
  4. Обов’язково вказати тему листа: “КОНКУРС ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ДО СКЛАДУ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ НА АМЕРИКАНСЬКОМУ КІНОРИНКУ2019”

Методологія оцінювання конкурсу

Анкета проєкту

06/11/2019

Події

Преспоказ та пресконференція створеного за підтримки Держкіно історичного трилеру Аґнєшки Голланд «Ціна правди» відбудуться 27 листопада у малому залі кінотеатру «Київська Русь» (вул. Січових Стрільців, 93). У широкий прокат стрічка виходить 28 листопада 2019 року 

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все