Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

«Місце зустрічі – Київ!». «Молодість» пропонує новий формат індустріальної платформи з 2020 року

Дати проведення:
2019-05-31
Опис:

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ».

Дата проведення – 31 травня 2019 року (презентація триватиме з 14:30 до 15:30).

Місце: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 19, кінотеатр «Київ», зал «Сінематека».

Для того, щоб стати гостем Boat Meeting, необхідно заповнити реєстраційну форму

Захід покликанийпродемонструвати відданість «Молодості» молоді та  уважність до продюсерів-початківців і відповідає баченню фестивалю в просуванні молодих кінематографістів. Тут вони мають місце для того, щоб навчитися, проявити себе та отримати натхнення.

«З розвитком української кіноіндустрії питання копродукції стає найбільш важливим, як для зйомок іноземних кінематографістів в Україні, так і для пошуку європейських партнерів. Boat Meeting став першим пітчингом в Україні, який ініціював цей процес. Сподіваємось, що в майбутньому він буде розвиватись та розширювати співпрацю українських кінематографістів з іноземними колегами», – розповів Андрій Халпахчі, генеральний директор кінофестивалю «Молодість».

Появою «Місце зустрічі – Київ 2020» / Kyiv Meeting Place 2020 (KMP) можна завдячувати досвіду Мангайм Meeting Place у Німеччині. Цей ринок копродукції з десятирічною історією, що проходить в межах Міжнародного кінофестивалю Мангайм-Гайдельберг, забезпечує підтримку продюсерів-початківців на  міжнародних проектах ігрових авторських фільмів. Також подібна подія є у Болгарії з назвою Varna Meeting Place.

Для того, щоб взяти учать у KMP 2020, продюсери мають надати офіційну структуру своїх проектів, включаючи наявність фінансування у формі інституційного гранту (на виробництво чи розробку фільму) і, бажано – другу версію сценарію (на такому рівні, щоб його можна було перекладати англійською). Це має бути їхній перший або другий проект повнометражного ігрового фільму, також у ролі основного продюсера, якщо це копродукційний проект.  

Робочою мовою KMP буде англійська.

Особливістю KMP є насамперед те, що у всіх випадках це особиста робота з кожним із учасників на всіх рівнях, і таким чином, гарантія особливого  персоналізованого довготривалого діалогу.

По-друге, 80% роботи учасники проводять у комфортних кріслах своїх офісів чи домівок, протягом декількох місяців до початку KMP на Молодості 2020. Все почнеться з відкриття прийому заявок і запрошень (open-call) одразу після святкування Нового року та Різдва, і завершиться вже на Молодості наприкінці травня.

Результат, якого очікуватимуть від кожного учасника – це презентація проекту на вісім-десять сторінок (KMP Outline), розрахована на те, щоб її читали та використовували міжнародні продюсери і фінансисти.

За час онлайн-роботи з консультантами та експертами протягом чотирьох місяців (з середини січня до середини травня) кожним з учасників буде створено приблизно 10-12 чорнових версій презентацій. Близько 5 учасників пройде весь шлях і завершить його на KMP на Молодості-2020.

До типового KMP Outline входять дані про виробництво, маркетинговий слоган (tagline), логлайн (logline), синопсис, бачення та позиція режисера, супутні посилання, пропозиції стосовно бюджету, фінансовий план, пропозиції щодо копродукції, дані та контакти режисера, продюсера та компанії.

Потім, протягом перших двох днів триденного KMP на Молодості в Києві, відбудеться ретельне обговорення можливостей виробництва та міжнародної копродукції, що залучить усіх учасників KMP 2020, включно з продюсерами та міжнародними експертами.

П’ятеро міжнародних експертів, зокрема продюсери, що мають у своєму доробку принаймні дванадцять міжнародних ігрових кінопроектів, які стежили за розробкою учасниками KMP Outlines – українськими продюсерами-початківцями, підготують конструктивні коментарі за шість тижнів до початку KMP на «Молодості», і представлять їх на індивідуальних зустрічах на третій день KMP.

Під час воркшопу KMP буде розгнянуто такі теми:

 

  • 70 пунктів, на які треба звернути увагу перш ніж підписати угоду про міжнародну копродукцію;
    • як вийти на міжнародні ринки копродукції, продюсерів та спонсорів;
    • як залучитися міжнародною підтримкою через конструктивну копродюсерську поведінку;
    • важливість довготривалого планування для продюсерів-початківців і використання презентацій, сфокусованих на специфічних цільових групах;
    • як вибудувати ланцюжок від копродукції до міжнародної дистрибуції.

 

Основна цінність KMP – зростання впевненості в роботі продюсерів-початківців завдяки зворотньому зв’язку від досвідчених міжнародних експертів у межах роботи над своїм кінопроектом та розробки KMP Оutline.

 

Довідково:

Мангайм Meeting Place (MMP) – міжнародний форум представників кіноіндустрії та продюсерів-початківців авторських фільмів, що проводиться щорічно в межах  Міжнародного кінофестивалю Мангайм-Гайдельберг з 2010 року. MMP – вочевидь, єдиний у світі міжнародний ринок копродукції, що забезпечує співпрацю продюсерів-початківців та їхніх досвідчених колег. Зазвичай робота онлайн починається за кілька місяців до їх першої персональної зустрічі. Кожен проект, навіть якщо він не був запрошений до безпосередньої участі у MMP, обов’язково отримує ґрунтовний, персоналізований та конфіденційний відгук експертів.

«Молодість» – один з найбільших кінофорумів Східної Європи, заснований у 1970 році. Основними завданнями фестивалю є: встановлення та розширення творчих контактів між молодими кінематографістами та кіношколами, відкриття нових імен у сучасному кіномистецтві та інтеграція українського кінематографа у світовий процес розвитку кіномистецтва та кіновиробництва.

31/05/2019

Події

Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" запрошує режисерів та продюсерів подавати кінострічки на конкурс наймасштабнішого кінофестивалю України за версією Книги Рекордів України. Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 травня 2020 року

Розпочалося приймання заявок на участь в конкурсних програмах 7-го Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, який відбудеться з 2 по 6 вересня у Києві. Дедлайн подання - 15 травня 2020 р.

Український інститут запускає програму системної підтримки міжнародної промоції українського кіно — proMOTION. За результатами відкритого конкурсу, цього року п’ять кінопроєктів отримають до 150 000 гривень для просування фільму за кордоном. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 3 квітня 2020 року

Якщо у вас є проєкт документального фільму / серіалу, або ідея такого проєкту - не пропустіть можливість отримати кваліфіковану консультацію та познайомитись з потенційними партнерами. Кінцевий термін подання заявки на індустрійну акредитацію Docudays UA – 9 березня 2020 року

Кінофестиваль операторського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. До участі в конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. Подати фільм можна до 15 червня 2020 року

Продовжується збір матеріалів для презентації українських фільмів в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Друковані матеріали можна подати до 17 лютого, до 10 лютого - внести дані до каталогу українських продакшн-компаній Production Guide of Ukraine. Друковані матеріали можна буде також надати особисто, на Український національний стенд (№118, MarriottHotel, Берлін)

До уваги продюсерів та режисерів, фільми яких будуть демонструватись в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Асоціація кіноіндустрії України та Державне агентство України з питань кіно звертаються з проханням надати актуальну інформацію щодо дати, часу та місця проведення ринкових показів зазначених фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав приймання заявок до Національного конкурсу. Подати свій фільм можна до 15 березня 2020 року

Кіпрський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголошує про початок прийому заявок до участі у міжнародній конкурсній програмі. Кінцевий термін приймання заявок - 1 червня 2020 року 

Пропозиції щодо кандидатур членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України із наданням короткої біографічної довідки приймаються до 14 лютого 2020 р. включно 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все