Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Акредитація на київську прем’єру фільму «Людина з табуретом»

Дати проведення:
2019-02-20
Опис:

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. На події будуть присутні учасники творчої команди та герої фільму. Перед показом буде проведено зустріч із пресою, після показу – Q&A з глядачами. Захід відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Таймінг

17:30 – брифінг з авторами фільму

Учасники: Ярослав Попов (режисер), Катерина Мізіна (продюсерка), Родіон Шуб (режисер анімації), Тарас Галаневич (композитор), Кірил Крауцоу (герой фільму)

18:00 – офіційний початок заходу

19:00 – початок фільму

Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Документально-пригодницький фільм «Людина з табуретом» створено на основі матеріалу, який Леонід Кантер відзняв під час експедицій з табуретом до океану, участі у захисті Донецького аеропорту та інших епізодів свого життя. Частиною фільму стали казки народів світу, які зібрали дружина Леоніда Діана Карпенко та дочка Маґдалена під час подорожі до Мису Горн. Оформлення казок виконала студія Ridni Animation. Музику до фільму створили та надали гурти OY sound system, Balaklava Blues, Freel та ДІЛЯ і навіть один із учасників табуретної експедиції.

Команда, що працювала над стрічкою «Людина з табуретом» – це друзі і колеги Леоніда, які випустили разом з ним документальні фільми «Війна за свій рахунок», «Добровольці божої чоти» та «МІФ». Фінансування проекту автори зібрали шляхом краудфандингу на платформі «Спільнокошт». Виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд.

З 15 лютого стрічка вирушає у прем’єрний тур Україною – окрім столиці, покази за участі творчої команди відбудуться у Луцьку, Львові, Житомирі, Рівному, Сумах, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Вінниці. «Людина з табуретом» виходить у широкий український прокат 21 лютого.

Координація ЗМІ: Анастасія Сідельник, +380 97 485 85 18, taburet.film@gmail.com

20/02/2019

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все