Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Акредитація на київську прем’єру фільму «Людина з табуретом»

Дати проведення:
2019-02-20
Опис:

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. На події будуть присутні учасники творчої команди та герої фільму. Перед показом буде проведено зустріч із пресою, після показу – Q&A з глядачами. Захід відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Таймінг

17:30 – брифінг з авторами фільму

Учасники: Ярослав Попов (режисер), Катерина Мізіна (продюсерка), Родіон Шуб (режисер анімації), Тарас Галаневич (композитор), Кірил Крауцоу (герой фільму)

18:00 – офіційний початок заходу

19:00 – початок фільму

Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Документально-пригодницький фільм «Людина з табуретом» створено на основі матеріалу, який Леонід Кантер відзняв під час експедицій з табуретом до океану, участі у захисті Донецького аеропорту та інших епізодів свого життя. Частиною фільму стали казки народів світу, які зібрали дружина Леоніда Діана Карпенко та дочка Маґдалена під час подорожі до Мису Горн. Оформлення казок виконала студія Ridni Animation. Музику до фільму створили та надали гурти OY sound system, Balaklava Blues, Freel та ДІЛЯ і навіть один із учасників табуретної експедиції.

Команда, що працювала над стрічкою «Людина з табуретом» – це друзі і колеги Леоніда, які випустили разом з ним документальні фільми «Війна за свій рахунок», «Добровольці божої чоти» та «МІФ». Фінансування проекту автори зібрали шляхом краудфандингу на платформі «Спільнокошт». Виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд.

З 15 лютого стрічка вирушає у прем’єрний тур Україною – окрім столиці, покази за участі творчої команди відбудуться у Луцьку, Львові, Житомирі, Рівному, Сумах, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Вінниці. «Людина з табуретом» виходить у широкий український прокат 21 лютого.

Координація ЗМІ: Анастасія Сідельник, +380 97 485 85 18, taburet.film@gmail.com

20/02/2019

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Фільм покажуть 1 січня о 20:15 на телеканалі «1+1» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все