Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Запрошуємо українських кінематографістів приєднатися до VIII медіа-форуму KYIV MEDIA WEEK!

Дати проведення:
2018-09-17
Опис:

Цьогорічний форум відбудеться з 17 по 21 вересня в HyattRegencyKyiv (вул. Алли Тарасової, 5, Київ, Україна) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Близько двох десятків подій буде присвячено кіноіндустрії. На сайті форуму можна знайти повний перелік на кожен з днів: https://kyivmediaweek.com/uk/#program

Ось лише деякі з них:
- Панельна дикусія «Успішне українське кіно? Так!» за участі продюсерів успішних українських фільмів та Голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка. Експерти обговорять досягнення українського кіно за 2017-2018 роки, роль держави у процесі становлення кіноіндустрії, окреслять проблеми галузі та можливі шляхи їх вирішення.
надихаюча лекція голлівудскьої кастинг-директорки Марджері Сімкін, яка працювала, зокрема, над таким проектами, як «Аватар» та «Американські боги».
Скаді Ліз, кінопродюсер із багаторічним досвідом та засновник незалежної німецької кінокомпанії Getaway Pictures, розповість про фінансування кіно та копродукцію у Європі.
Лоуренс Девід Фолдс, режисер, сценарист і продюсер; дійсний член Американської кіноакадемії, а також учасник та офіційний представник виконавчого комітету премії «Студентський Оскар» (Student Academy Award), розповість на що саме орієнтуються американські кіноакадеміки, обираючи номінантів і переможців у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» і, відповідно, які фільми краще висувати Оскарівським комітетам окремих країн?

- У ході круглого столу «Промо та прокат кіно. Стратегія win-win» продюсери, кінопрокатники та представники кінотеатрів спробують знайти відповідь на питання: що потрібно робити, щоб касові успіхи українських релізів стали нормою у найближчому майбутньому, щоб українське кіно займало топові позиції не тільки в окремі вікенди, але й під час підрахунку найбільш успішних релізів за рік, і як при цьому можуть виграти усі задіяні сторони.
 

Також відбудуться заходи, під час яких будуть розглядатися питання про те, як локальне кіно збирає рекордні каси в Європі, а також розкриються подробиці створення гучної копродукції за участі України – фільму «Гарет Джонс», який створює режисерка Аґнєшка Голланд, а головні ролі виконують зірки зі світовим ім’ям: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард та ін.

Потрапити на Форум можна зареєструвавшись на певний день. Купуючи бейдж, учасники отримують необмежений доступ до всіх заходів дня та Міжнародного ринку контенту, що відбудеться у рамках форуму 17-18 вересня.

Програма KMW 2018 максимально охоплює усі сфери сучасного медіа-бізнесу: кіно, формати, серіали та анімацію, digital-технології, дитячий контент, радіо, пресу, телекомунікації, законодавство, унікальні можливості української медіа-індустріїта багато іншого – кожен з днів форуму наповнений подіями різних напрямків. Додатково до бізнес-івентів, що дають прикладну професійну інформацію, гостей чекатимуть inspiration talk від провідних спеціалістів у сфері медіа, спеціальні презентації і коктейлі від партнерів форуму та міжнародних делегацій.

17/09/2018

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все