Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відбудеться прес-показ фільму «Будинок "Слово"»

Дати проведення:
2017-11-03
Опис:

Відкрита реєстрація на прес-показ фільму «Будинок "Слово"» – документальної стрічки Тараса Томенка, створеної за підтримки Держкіно.

«Будинок "Слово"» виходить в український прокат 9-го листопада.

Світова прем'єра картини відбулася у рамках конкурсної програми 33-го Варшавського міжнародного кінофестивалю. 
Прес-показ відбудеться 3-го листопада о 10:30 у кінотеатрі «Жовтень», зала «Класік». Реєстрація обов'язкова. Для цього заповніть електронну форму.

 

«Будинок "Слово"»

Документальний фільм 
Україна, 2017, 81 хв.

Режисер: Тарас Томенко

У 1928 році у Харкові споруджують житловий будинок для діячів культури УРСР. Під один дах переїжджають Микола Хвильовий, Остап Вишня, Михайль Семенко, Анатоль Петрицький, Антін Дикий та інші. Будівля із багатокімнатними квартирами, пральнею, їдальнею, дитячим садком та навіть солярієм має стати оазою для митців, проте все відбудеться навпаки. Спеціально зібрану в одному місці інтелігенцію репресують та знищують. Будинок «Слово» став уособленням кривавої радянської системи, а мешканців будинку пізніше назвали поколінням «Розстріляного відродження».

Фільм створено компанією Fresh Production Group за підтримки Держкіно України. 
Дистрибутором в Україні стала компанія «Артхаус Трафік».

За підтримки: Міністерство інформаційної політики України, Комітету з питань свободи слова та інформації, Харківської ОДА.

Генеральний медіапартнер – ТРК «Україна».

За додатковою інформацією звертайтеся доНаталії Паламарчукnatazdorova@gmail.com

03/11/2017

Події

Ювілейний, 20-ий Connecting Cottbus відбудеться 8-9 листопада 2018 р. 

19 - 23 червня у прифронтових містах Луганської області Попасна та Золоте відбудеться кіноакція «Твоє кіно»: показ нових українських фільмів, що вийшли у прокат. Вхід на кіноперегляди вільний

У вівторок, 19 червня, об 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова, 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «ВІДКРИТА НІЧ «ДУБЛЬ 21»

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week

Фестиваль пройде з 13 по 16 червня. Україна буде представлена на фестивалі 14 червня

У середу, 13 червня, о 10:30 у кінотеатрі «Оскар» (м. Київ, пл. Спортивна, 1а, 7-й поверх) у VIP-залі відбудеться прес-конференція 9-го ОМКФ 

Знімальний майданчик буде відкритий для представників ЗМІ 12 червня, у вівторок, з 9:00 години ранку за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницкого, 15 (Національний науково-природничий музей)

З 7 по 12 червня 2018 року у Кінотеатрі українського фільму "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40) пройде Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Показ фільму В’ячеслава Бігуна «Сильні духом» відбудеться 1 червня о 12:30 в кінотеатрі «Київ» (зал «Сінематека») 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все