Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Студентам – про Розстріляне відродження

Дати проведення:
2017-10-20
Опис:

20 жовтня о 19:00 у Києво-Могилянській академії пройде перша зустріч творців фільму «Будинок “Слово”» зі студентами.

Головна мета зустрічі, як і основна місія самої документальної стрічки, винятково просвітницька – поширення інформації про винищення радянською владою цілого покоління української інтелігенції в 30-их роках минулого століття, яке в 60-их роках отримало назву «Розстріляне відродження».

Під час зустрічі творці фільму розкажуть, хто стоїть за терміном «Розстріляне відродження», про кого конкретно йдеться у фільмі, чим ці люди були особливими і чому влада приклала максимум зусиль, щоб Україна стала обезголовленою. До цього призвела втрата всіх визначних культурних діячів. Трагедія, що показана у фільмі, пов’язана з одним будинком у Харкові, розташованим на вулиці Червоних Письменників і названим  «Слово» через С-подібну форму. У 1929-му році туди поселили літераторів та людей культури. Протягом наступних 5-8 років всіх їх було розстріляно, засуджено, посаджено до психлікарень чи «переплавлено» у співців комуністичної партії.

Творці фільму торкнуться процесу виробництва, написання складної оригінальної музичної партитури, а також пошуків у приватних, закритих і відкритих державних архівах ексклюзивних матеріалів.

У межах промотуру фільму «Будинок “Слово”», створеного кінорежисером Тарасом Томенком і поетесою Любов’ю Якимчук, передбачено чимало зустрічей зі студентами київських вузів. Зокрема, творці фільму після Києва планують подібні зустрічі у Харкові, Запоріжжі, Львові, Одесі, Чернівцях і Тернополі.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Варшавському кінофестивалі 17-го жовтня. А 27-го жовтня пройде всеукраїнська прем’єра у Харкові. Прокат розпочнеться 9 листопада.

Фільм «Будинок “Слово”» створений компанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

20/10/2017

Події

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших  копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід відбудеться  29 листопада о 15:30 в приміщенні агентства «Укрінформ»

Фестиваль започатковано КП «Київкінофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Департаменту  культури КМДА

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все