Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Студентам – про Розстріляне відродження

Дати проведення:
2017-10-20
Опис:

20 жовтня о 19:00 у Києво-Могилянській академії пройде перша зустріч творців фільму «Будинок “Слово”» зі студентами.

Головна мета зустрічі, як і основна місія самої документальної стрічки, винятково просвітницька – поширення інформації про винищення радянською владою цілого покоління української інтелігенції в 30-их роках минулого століття, яке в 60-их роках отримало назву «Розстріляне відродження».

Під час зустрічі творці фільму розкажуть, хто стоїть за терміном «Розстріляне відродження», про кого конкретно йдеться у фільмі, чим ці люди були особливими і чому влада приклала максимум зусиль, щоб Україна стала обезголовленою. До цього призвела втрата всіх визначних культурних діячів. Трагедія, що показана у фільмі, пов’язана з одним будинком у Харкові, розташованим на вулиці Червоних Письменників і названим  «Слово» через С-подібну форму. У 1929-му році туди поселили літераторів та людей культури. Протягом наступних 5-8 років всіх їх було розстріляно, засуджено, посаджено до психлікарень чи «переплавлено» у співців комуністичної партії.

Творці фільму торкнуться процесу виробництва, написання складної оригінальної музичної партитури, а також пошуків у приватних, закритих і відкритих державних архівах ексклюзивних матеріалів.

У межах промотуру фільму «Будинок “Слово”», створеного кінорежисером Тарасом Томенком і поетесою Любов’ю Якимчук, передбачено чимало зустрічей зі студентами київських вузів. Зокрема, творці фільму після Києва планують подібні зустрічі у Харкові, Запоріжжі, Львові, Одесі, Чернівцях і Тернополі.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Варшавському кінофестивалі 17-го жовтня. А 27-го жовтня пройде всеукраїнська прем’єра у Харкові. Прокат розпочнеться 9 листопада.

Фільм «Будинок “Слово”» створений компанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

20/10/2017

Події

Ювілейний, 20-ий Connecting Cottbus відбудеться 8-9 листопада 2018 р. 

У понеділок, 25 червня, об 11:00 в Довженко-Центрі відбудеться прес-конференція фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ

19 - 23 червня у прифронтових містах Луганської області Попасна та Золоте відбудеться кіноакція «Твоє кіно»: показ нових українських фільмів, що вийшли у прокат. Вхід на кіноперегляди вільний

Прощання з Іваном Драчем відбудеться 21-го червня 10:00 у Володимирському соборі в Києві. Відспівування розпочнеться о 10:30

У вівторок, 19 червня, об 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова, 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «ВІДКРИТА НІЧ «ДУБЛЬ 21»

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week

Фестиваль пройде з 13 по 16 червня. Україна буде представлена на фестивалі 14 червня

У середу, 13 червня, о 10:30 у кінотеатрі «Оскар» (м. Київ, пл. Спортивна, 1а, 7-й поверх) у VIP-залі відбудеться прес-конференція 9-го ОМКФ 

Знімальний майданчик буде відкритий для представників ЗМІ 12 червня, у вівторок, з 9:00 години ранку за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницкого, 15 (Національний науково-природничий музей)

З 7 по 12 червня 2018 року у Кінотеатрі українського фільму "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40) пройде Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все