Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Студентам – про Розстріляне відродження

Дати проведення:
2017-10-20
Опис:

20 жовтня о 19:00 у Києво-Могилянській академії пройде перша зустріч творців фільму «Будинок “Слово”» зі студентами.

Головна мета зустрічі, як і основна місія самої документальної стрічки, винятково просвітницька – поширення інформації про винищення радянською владою цілого покоління української інтелігенції в 30-их роках минулого століття, яке в 60-их роках отримало назву «Розстріляне відродження».

Під час зустрічі творці фільму розкажуть, хто стоїть за терміном «Розстріляне відродження», про кого конкретно йдеться у фільмі, чим ці люди були особливими і чому влада приклала максимум зусиль, щоб Україна стала обезголовленою. До цього призвела втрата всіх визначних культурних діячів. Трагедія, що показана у фільмі, пов’язана з одним будинком у Харкові, розташованим на вулиці Червоних Письменників і названим  «Слово» через С-подібну форму. У 1929-му році туди поселили літераторів та людей культури. Протягом наступних 5-8 років всіх їх було розстріляно, засуджено, посаджено до психлікарень чи «переплавлено» у співців комуністичної партії.

Творці фільму торкнуться процесу виробництва, написання складної оригінальної музичної партитури, а також пошуків у приватних, закритих і відкритих державних архівах ексклюзивних матеріалів.

У межах промотуру фільму «Будинок “Слово”», створеного кінорежисером Тарасом Томенком і поетесою Любов’ю Якимчук, передбачено чимало зустрічей зі студентами київських вузів. Зокрема, творці фільму після Києва планують подібні зустрічі у Харкові, Запоріжжі, Львові, Одесі, Чернівцях і Тернополі.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Варшавському кінофестивалі 17-го жовтня. А 27-го жовтня пройде всеукраїнська прем’єра у Харкові. Прокат розпочнеться 9 листопада.

Фільм «Будинок “Слово”» створений компанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

20/10/2017

Події

Перший показ у рамках туру розпочнеться 25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.)

Показ фільму відбудеться в суботу, 24 лютого, о 21:50 

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Перший захід, присвячений репертуарним новинкам лютого, відбудеться 2 лютого 2018 року, поч. о 13:15, в «Укрінформі» 

Захід пройде 30 січня 2018 року об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик 2, другий поверх)

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все