Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Міжнародна майстерня документального кіно (IDW) запрошує на каву

Дати проведення:
2017-10-23
Опис:

З 20 по 22 жовтня в Києві відбудеться другий етап освітньої програми Міжнародної майстерні документального кіно "Молоді про Європу". 23 жовтня о 14:00 у прес-центрі кінотеатру "Жовтень" в рамках проекту "Молоді про Європу" відомі польські документалісти Яцек Блавут, Мирослав Дембіньський, Яцек Пйотр Блавут розкажуть про роботу з молодими українськими документалістами та представлять цьогорічних учасників пітчингу у Варшаві.

Учасники: куратори проектів Яцек Блавут, Мирослав Дембіньський, Яцек Пйотр БлавутГолова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, керівник Міжнародної майстерні документального кіно в Україні Геннадій Кофман.

Де і як молодому документалісту шукати підтримки? Як показати свою ідею світу? Другий рік поспіль під час зустрічей і майстер-класів у Польщі та Україні досвідчені польські документалісти безкоштовно допомагають молодим українським учасникам у роботі над їхніми фільмами.

Молоді режисери працюють під творчим керівництвом наставників на різних етапах проекту: від появи задуму до відеодокументації, створення трейлера і підготовки професійного сценарію. Наприкінці сесії на молодих кінематографістів чекає пітчинг у Варшаві, де вони особисто представляють свої роботи редакторам телебачення та іншим потенційним спонсорам і представникам кіноіндустрії.

Проект реалізує Фундація «Документ і Світ» (Doc'n'World Foundation), організаційним партнером проекту в Україні є Міжнародна майстерня документального кіно (IDW www.idw.in.ua). Представник в Україні – Геннадій Кофман (gkofman@docudays.org.ua). Захід відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Партнерами проекту в Україні є Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та кінокомпанія «МаГіКа-фільм». Польськими партнерами виступають Польський Інститут Кіномистецтва (PISF), Інститут Адама Міцкевича, Польський Інститут у Києві, TVP, Бєлсат, Лодзинська Кіношкола, Школа Анджея Вайди в Варшаві, Ґдинська Кіношкола, Кіностудія Everest у Лодзі.

Акредитація на подію: workshop@idw.in.ua, тел: (067) 720-0033

23/10/2017

Події

Дедлайн подачі документів: 20 грудня 2017 року

Захід пройде З 27 листопада по 1 грудня 

19 і 20 листопада Івана Чаббак проведе у Києві дводенний практичний акторський воркшоп

Прощання відбуватиметься завтра в Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) з 11:00

Київська прем'єра фільму відбудеться 8 листопада в столичному кінотеатрі «Жовтень» 

Прес-показ відбудеться 7 листопада о 10:00 в кінотеатрі "Жовтень" 

Прес-конференція, присвячена прем'єрі документального фільму «Одесити на Донбасі», відбудеться 6 листопада о 15.00 в кінотеатрі «Планета кіно»

Прес-показ відбудеться 3-го листопада о 10:30 у кінотеатрі «Жовтень», зала «Класік»

2-го листопада команда Docudays UA за підтримки Держкіно привезе до Лейпцига нове видання Каталогу української документалістики

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все