Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відбудеться богатирська прем’єра українського фентезі «Сторожова Застава»

Дати проведення:
2017-10-13
Опис:

Богатирська прем’єра «Сторожової Застави» відбудеться за участю почесної гості Марини Порошенко та знімальної групи фільму.

13 жовтня в кінотеатрі “Cinema Сіті” (ТРЦ Ocean Plaza, вулиця Антоновича, 176) відбудеться богатирська прем’єра українського фентезі “Сторожова Застава” за участю почесної гості Марини Порошенко та знімальної групи фільму. Початок заходу о 15.30.

Сторожова Застава” - український фільм-фентезі, знятий за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Це історія про звичайного хлопчика Вітька, який під час сонячного затемнення потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, у розпал вирішальної битви Добра і Зла. Стрічка знята студією Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прокатом в Україні займається компанія UFD.

13 жовтня гості богатирської прем’єри переглянуть справжнє українське фентезі разом із першою леді України - Мариною Порошенко, стануть свідками вражаючих каскадерських боїв, потраплять до стародавнього Римова й особисто зустрінуться з легендарними богатирями й половцями.

 

Крім того, на вас чекає знайомство зі знімальною групою фільму, яскрава фотозона, розіграші брендованих подарунків, а для наймолодших кіноманів - дитяча анімаційна програма.

Таймінг:

Початок заходу - о 15.30

Показ фільму - о 16.30

Акредитація на богатирську прем’єру “Сторожової Застави” за адресою: event@ufd.ua, 0963830048 Дмитро Майстренко. Для отримання акредитації прохання вказати прізвище та ім’я, назву ЗМІ та контактний номер телефону

13/10/2017

Події

За підтримки Державного агентства України з питань кіно з 13 по 15 жовтня вперше у столиці Латвії пройдуть «Дні українського кіно»

Прес-конференція буде присвячена світовій прем’єрі фільму, що пройде 17 жовтня в конкурсній програмі 33-го Варшавського міжнародного кінофестивалю, а також промокампанії містами України

Прес-конференція відбудеться 12 жовтня, о 12.00, у  кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Прес-показ фільму відбудеться 10 жовтня на кіностудії FILM.UA у кінотеатрі «Правда» 

За підтримки Держкіно України з 6 до 14 жовтня у Страсбурзі (Франція) пройде Тиждень українського кіно 

Фестиваль пройде з 28 вересня по 1 жовтня в Довженко-Центрі

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все