Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відбудеться прес-конференція фільму Тараса Томенка «Будинок “Слово”»

Дати проведення:
2017-10-13
Опис:

Шановні журналісти, запрошуємо вас на прес-конференцію, присвячену фільму Тараса Томенка «Будинок “Слово”», що відбудеться 13 жовтня в приміщенні національного інформаційного агентства «Укрінформ» об 11:00.

Прес-конференція буде присвячена світовій прем’єрі фільму, що пройде 17 жовтня в конкурсній програмі 33-го Варшавського міжнародного кінофестивалю, а також промокампанії містами України.

Спікерами на прес-конференції будуть режисер фільму Тарас Томенко, продюсери Юлія Чернявська і Олег Щербина, Голова комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар, член комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Юрій Павленко (котрий разом з цим є асоціативним продюсером фільму), директор дистрибуторської компанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов та перший заступник голови Держкіно України Сергій Неретін.

Проект документальної повнометражної стрічки «Будинок Слово”» став одним із переможців Сьомого конкурсного відбору Держкіно. Творці фільму, режисер Тарас Томенко та поетеса Любов Якимчук, працювали над ним 5 років. Протягом цього часу вони вишукували в приватних архівах, а також в архівах СБУ та літературних інститутів, до цього приховані документи про те, що сталося в 30-их роках минулого століття: поселення в одному домі у Харкові, а потім – знищення найкращих представників української культури – письменників, поетів, художників, режисерів і акторів. Фільм є поєднанням архівних фото і відео з прямою мовою самих героїв, начитаної сучасними київськими акторами.

Фільм був створений компанією Fresh Production Group за підтримки Держкіно. Дві картини виробництва Fresh Production Group цього року вже були представлені в конкурсах кінофестивалів класу «А» (повнометражний «Ізі» Андреа Маньяні в Локарно і короткометражний «Папуга, що говорить» (спільно з «Констант Продакшн») Ірини Асонової в Монреалі).

Широким прокатом фільму займається дистрибуторська компанія «Артхаус Трафік». 

Генеральний медіапартнер – ТРК «Україна».

У широкий прокат фільм виходить 9-го листопада.

З питань акредитації звертайтеся, будь ласка, до Наталії Паламарчук:

(067) 659 56 56, natazdorova@gmail.com

 

13/10/2017

Події

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

Дедлайн подачі документів: 20 грудня 2017 року

19-23 грудня у Верховині, що на Івано-Франківщині, відбудуться Дні українського кіно

Захід триватиме з 13 по 15 грудня за підтримки Держкіно України

Дата і час проведення: 12.12.17 р. о 17:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Лаврська, 10

У рамках фестивалю, що пройде з 8 по 12 грудня, буде представлено п’ять жанрово та стилістично різних українських фільмів

Захід пройде з  2 по 12 грудня цього року 

Захід пройде З 27 листопада по 1 грудня 

19 і 20 листопада Івана Чаббак проведе у Києві дводенний практичний акторський воркшоп

Прощання відбуватиметься завтра в Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) з 11:00

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все