Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

5 жовтня відбудеться тренінг з інноваційного маркетингу та методів дистрибуції кіно від міжнародної європейської організації eave

Дати проведення:
2017-10-05
Опис:

Захід організовується спільно Асоціацією кіноіндустрії України та Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» і відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

До участі в тренінгу запрошуються кіновиробники, продюсери, дистрибутори, директори кінотеатрів, маркетологи. Головна мета тренінгу – це поглиблення знань учасників про міжнародний маркетинг, продаж, дистрибуцію та використання інноваційних стратегій маркетингу, створення та просування аудиторії.

 

EAVE (Європейський Аудіовізуальний Бізнес) є провідною організацією в галузі підготовки, розвитку та організації мережі для кіновиробників у Європі. Тренінг з маркетингу та дистрибуції кіно є однією з передових навчальних програм інституції.  У ньому об'єднаний значний міжнародний досвід EAVE та індивідуальний підхід для індустрії в Україні.

Унікальний метод проведення тренінгів, розроблений компанією ще у 1988 році, поєднує в собі підготовку, розвиток, створення мережі та знаходження реальних можливостей для бізнесу. Він передбачає професійний розвиток учасників, шляхом розробки реальних кінопроектів та підключення виробників до міжнародного ринку. Основні цілі такої підготовки - забезпечити розвиток професійних можливостей регіону та залучати виробників з різних регіонів світу до спільного кіновиробництва. Унікальна міжнародна мережа EAVE нараховує близько 2000 виробників та ключових представників кіноіндустрії (спонсорів, торговельних агентів, дистрибуторів тощо). 

Теми тренінгу:

  • маркетинг b2b та b2c
  • маркетинг онлайн
  • робота з фестивалями та публічністю
  • робота з агентами продажу
  • вибір між класичними та альтернативними методами дистрибуції

 

Експерти:

Гудрун Бурі (PR Factory, Бельгія)

Віргінія Девеза (Alpha Violet, Франція)

Джоанна Солецька (Alhapanda, Польща)

Альваро Вега (Doblesentido, Іспанія)

 

Робоча мова заходу англійська, із синхронним перекладом на українську.

 

Час та місце проведення тренінгу: 5 жовтня, початок о 9:00, концерт-холл «Bel`etage» (вул. Шота Руставелі 16 а, м. Київ).

Тренінг проходить на безоплатній основі за попередньою реєстрацією (https://goo.gl/forms/kosV1qHUTLGRoUyA2). Кількість місць обмежена. Дедлайн реєстрації – 1 жовтня.

За додатковою інформацією прохання звертатися на офіційну сторінку Асоціації кіноіндустрії України.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Розклад тренінгу:

• 9:00 до 11:00

Маркетинг b2b і b2c, експерт - Альваро Вега/AlvaroVega (Doblesentido)

Ця сесія надає основні маркетингові знання, які можуть бути використані виробниками. Під час першої частини будуть представлені деякі підказки та рекомендації щодо відомих інструментів "бізнес для бізнесу (b2b)". У другій частині ми будемо копати глибше та розглядати "інструменти для бізнесу" (b2c), що дозволить виробникам створити професійний маркетинговий план, який би обліковував основну аудиторію. Структура конференції та презентація PowerPoint задумана так, щоб надати учасникам керівництво, яке вони зможуть використати після конференції. Також буде піднято питання роботи з маркетинговими агентствами.

• з 11:30 до 13:00

Маркетинг в Інтернеті та використання соціальних мереж, експерт - Джоанна Солецька/Joanna Solecka (Alphapanda)

 

Ми розглянемо безліч можливостей для реклами фільму в Інтернеті. Зосередимось на соціальних медіа з такими платформами, як Facebook, Twitter, YouTube та інші. Ми поговоримо про те, як знайти та досягти цільової аудиторії, а також часу та ресурсів, необхідних для ефективної стратегії просування. Крім того, Джоанна покаже найкращі приклади рекламних акцій соціальних мереж з короткометражних, документальних та анімаційних фільмів. Після презентації буде достатньо часу, щоб обговорити власні проекти і поставити питання.

• з 14:00 до 15:30

Фестивалі та публічність Гудрун Бурі/Gudrun Burie (PR Factory)

Це - презентація про найдешевшу частину маркетингової кампанії фільму: безкоштовна реклама. Якщо ви розумієте, як засоби масової інформації працюють та використовують вибір фестивалю, то можете заощадити значну частку бюджету на витратах на рекламу.

• з 15:30 до 16:30

Як працювати з торговим агентом? Вірджинія Девеза/Virginie Devesa (AlphaViolet)

Ця частина кіноконференції дасть огляд поточної ситуації на міжнародному ринку з точки зору аудиторії, потенціалу проекту та продажів, включно з порадами щодо роботи з агентами з продажу та способи розміщення кінопроекту на ринку. Коли потрібно залучити торгового агента і що ви можете очікувати від них? Які останні тенденції на фестивалях і як ви підходите до них?

 

16.30 - 18.00

Класичний чи альтернативний метод дустрибуції? Альваро Вега/Alvaro Vega (Doblesentido)

Цей сеанс вивчає способи дистрибуції - класичним шляхом та новими існуючими альтернативними методами. Будуть вивчені переваги та незручності для обох методів, надано поради щодо того, як знайти правильне поєднання для дистрибуції конкретного проекту.

ЕКСПЕРТИ

Альваро Вега/Alvaro Vega (Doblesentido)

 

Альваро Вега - це висококваліфікований фахівець із просування фільмів. Отримавши ступінь маркетингу, реклами та PR, він протягом п'яти років (2007-2012 рр.) керував маркетингом та рекламною діяльністю у Vértigo Films, одному з головних іспанських дистриб'юторів, що зараз перебуває під структурою Wild Bunch. У цей час він спромотував понад 60 фільмів, від блокбастерів до незалежного кіно. В даний час Альваро розвиває свою діяльність в якості генерального директора та засновника DobleSentido, свого власного агентства з маркетингу, комунікації, подій та тренінгів, що спеціалізуються на кіно.

Вірджинія Девеза/Virginie Devesa (AlphaViolet)

Вірджинія вивчала мови та комунікації в Ліоні. Отримала стипендію для вивчення фотографії та ділових комунікацій у США. Навчалася як в Кентуккі (WKU), так і в Сіетлі (UW). Перший досвід у кіно отримала в Києві. Вірджинія була частиною команди, яка організувала КМКФ «Молодість». Після повернення до Франції 3 роки працювала в Celluloid Dreams. Вона вивчала виробництво кінофільмів у CFPF у Парижі та почала працювати на Urban Distribtion на посаді начальника відділу продажів. Досвід дозволив їй створити власну компанію Alpha Violet, що займається рекламою та дистрибуцією фільмів.

 

Джоанна Солецька/Joanna Solecka (Alphapanda)

Джоанна успішно просувала численні фільми на найбільш престижні фестивалі класу A, а також провела дві кампанії «Оскар» для номінантів  «Кролик а ля Берлін» (Rabbit a la Berlin) та «Джоанна» (Joanna).  Вона принесла в Alphapanda свій досвід у міжнародному PR і очолює польську філію компанії, яка охоплює східноєвропейський ринок.

Гудрун Бурі/Gudrun Burie (PR Factory)

 

Гудрун Бурі почала свою кар'єру в  Belga Films, де працювала над такими проектами як Memento, Requiem for Dream, Sexy Beast та American Pie. Опісля нетривалої роботи в Paradiso Films менеджером з маркетингу та комунікації, вона заявила себе як успішний незалежний консультант з маркетингу та реклами та займає таку позицію вже більше 10 років. Разом з Барбарою Ван Ломбек і Марі-Франсе Дюпань створила PR Factory та співпрацює з такими компаніями як Films Distribution, eOne, Le Pacte, Pictures Dept.

05/10/2017

Події

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Прийом заявок від європейських фільмів до секції WorkinProgressтриватиме до 16-го жовтня

Захід відбудеться в Hyatt Regency Kyiv в третій день медіафоруму KYIV MEDIA WEEK (19 вересня) з 15:50 до 16:50

Цьогорічний форум відбудеться з 17 по 21 вересня в Hyatt Regency Kyiv

14 вересня о 16:00 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нового простору лобі Довженко-Центру - початку першого сезону регулярних культурних подій Довженко-Центру та резидентів у власних стінах. Акредитація на захід обов'язкова 

Прес-показ відбудеться 13-го вересня о 10:15 у столичному кінотеатрі «Жовтень»

11-го вересня о 18:30 до кінотеатру «Планета кіно» (вул. Під Дубом, 7Б ТРЦ «Forum Lviv») завітає режисерка фільму Тоня Ноябрьова та актор Євген Бушмакін

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все