Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Програма роботи національного стенду на МКФ у Торонто. Прес-конференція

Дати проведення:
2017-09-04
Опис:

4 вересня о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція, присвячена оголошенню програми роботи першого національного українського стенду на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто (6 - 17 вересня 2017).

У рамках роботи стенду, буде розпочато міжнародну промо-кампанію українського кандидата на премію Оскар в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» - фільму Валентина Васяновича «Рівень чорного»: показ стрічки запланований в індустріальній секції Міжнародного кінофестивалю в Торонто, який вважається стартовим майданчиком «Оскарівського сезону». Також, однією з головних подій в рамках роботи стенду стане презентація Discover Ukraine про можливості та переваги кіновиробництва в Україні та систему рібейтів для іноземних продюсерів.

На прес-конференції буде оголошено детальну програму промоції української кіногалузі на стенді у Торонто, а також програму Днів українського кіно в Торонто - огляду нових українських фільмів, -  які відбудуться 8 - 10 вересня.

Спікери прес-конференції:

Пилип Іллєнко - Голова Державного агентства України з питань кіно

Анатолій Соловей - начальник управління публічної дипломатії МЗС України

Вікторія Ярмощук – виконавчий директор Української Кіноасоціації та директорка Media Resourses Management

Валентин Васянович - режисер фільму «Рівень чорного», висунутого Україною на номінацію Американської Кіноакадемії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Український стенд на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто буде представлено в рамках TIFF Industry Сentre з 7 по 17 вересня 2017.

Стенд, який вже традиційно працюватиме під закликом Ukraine is Your Destination, організовано Державним агентством України з питань кіно спільно з Посольством України в Канаді, за підтримки Українського Національного Об'єднання в Торонто та представників української кіноіндустрії.

Для того, щоб зареєструватись на прес-конференцію, будь ласка заповніть форму за посиланням: https://goo.gl/forms/r83yE5MbLxF587mN2

Додаткова інформація / матеріали:

Олександра Кравченко / oleksandra.kravchenko.pr@gmail.com

04/09/2017

Події

Перший показ у рамках туру розпочнеться 25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.)

Показ фільму відбудеться в суботу, 24 лютого, о 21:50 

24-го лютого в місті Бережани на Тернопільщині розпочинаються зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту», що є приквелом фільму «Червоний»

24 та 26 лютого «Груднева казка, або Пригоди С.Миколая» запрошує журналістів на знімальний майданчик у Пирогово

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все