Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Програма роботи національного стенду на МКФ у Торонто. Прес-конференція

Дати проведення:
2017-09-04
Опис:

4 вересня о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція, присвячена оголошенню програми роботи першого національного українського стенду на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто (6 - 17 вересня 2017).

У рамках роботи стенду, буде розпочато міжнародну промо-кампанію українського кандидата на премію Оскар в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» - фільму Валентина Васяновича «Рівень чорного»: показ стрічки запланований в індустріальній секції Міжнародного кінофестивалю в Торонто, який вважається стартовим майданчиком «Оскарівського сезону». Також, однією з головних подій в рамках роботи стенду стане презентація Discover Ukraine про можливості та переваги кіновиробництва в Україні та систему рібейтів для іноземних продюсерів.

На прес-конференції буде оголошено детальну програму промоції української кіногалузі на стенді у Торонто, а також програму Днів українського кіно в Торонто - огляду нових українських фільмів, -  які відбудуться 8 - 10 вересня.

Спікери прес-конференції:

Пилип Іллєнко - Голова Державного агентства України з питань кіно

Анатолій Соловей - начальник управління публічної дипломатії МЗС України

Вікторія Ярмощук – виконавчий директор Української Кіноасоціації та директорка Media Resourses Management

Валентин Васянович - режисер фільму «Рівень чорного», висунутого Україною на номінацію Американської Кіноакадемії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Український стенд на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто буде представлено в рамках TIFF Industry Сentre з 7 по 17 вересня 2017.

Стенд, який вже традиційно працюватиме під закликом Ukraine is Your Destination, організовано Державним агентством України з питань кіно спільно з Посольством України в Канаді, за підтримки Українського Національного Об'єднання в Торонто та представників української кіноіндустрії.

Для того, щоб зареєструватись на прес-конференцію, будь ласка заповніть форму за посиланням: https://goo.gl/forms/r83yE5MbLxF587mN2

Додаткова інформація / матеріали:

Олександра Кравченко / oleksandra.kravchenko.pr@gmail.com

04/09/2017

Події

Дедлайн подачі документів: 20 грудня 2017 року

Захід пройде З 27 листопада по 1 грудня 

19 і 20 листопада Івана Чаббак проведе у Києві дводенний практичний акторський воркшоп

Прощання відбуватиметься завтра в Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) з 11:00

Київська прем'єра фільму відбудеться 8 листопада в столичному кінотеатрі «Жовтень» 

Прес-показ відбудеться 7 листопада о 10:00 в кінотеатрі "Жовтень" 

Прес-конференція, присвячена прем'єрі документального фільму «Одесити на Донбасі», відбудеться 6 листопада о 15.00 в кінотеатрі «Планета кіно»

Прес-показ відбудеться 3-го листопада о 10:30 у кінотеатрі «Жовтень», зала «Класік»

2-го листопада команда Docudays UA за підтримки Держкіно привезе до Лейпцига нове видання Каталогу української документалістики

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все