Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

17 квітня на знімальному майданчику фільму "ЕКС" відбудеться прес-день

Дати проведення:
2017-05-17
Опис:

17 квітня на знімальному майданчику відбудеться прес-день. Журналісти побачать, як відбуваються зйомки, зможуть поспілкуватися зі знімальною групою, акторами стрічки та Головою Державного агентства України з питань кіно Пилипом Іллєнком.

Початок події – 11.00, завершення орієнтовно о 13.00.

Місце проведення – село Жуківці Обухівського району на Київщині (неподалік села Трипілля).

Для виїзду журналістів на майданчик буде організовано автобус, який відправлятиметься о 10.00 від ст.м. Дружби народів (вихід в бік вул. Бастіонної).

Увага! Кількість місць обмежена, прохання реєструватись завчасно. Дедлайн: 16 травня об 11.00.

За акредитацією та додатковою інформацією звертайтеся до прес-аташе фільму Дмитра Іванова за телефоном 0662159546.

 

Повнометражний ігровий фільм «ЕКС» - коротка інформація

«ЕКС» означає «експропріація». 1932 рік. Західна Україна. Бійці підпільної української організації проводять революційну акцію проти влади. Та всупереч їхнім планам «екс» перетворюється на криваву бійню. До групи «ексів» входили хлопці з різними характерами та мотивацією, кожен з них щиро бажав зробити щось корисне, але  помирати жоден з них не хотів. Та все ж справжніми героями стають саме так,  і Доля влаштувала їм таку можливість. Тепер вибір у молодих патріотів невеликий: смерть або безсмертя.

Картина насичена неповторним колоритом і музикою Галичини 30-х років ХХ ст., зокрема, у фільмі будуть епізоди, зняті в львівських кнайпах, що представляють знамениту батярську субкультуру.

Перші знімальні дні фільму пройшли у середині грудня 2016-го у Львові та Львівській області. Нині зйомки продовжуються у Києві та передмісті, а на початку червня творча група знову працюватиме у Львові. Завершення знімального періоду заплановане на середину червня. На екрани фільм «Екс» вийде орієнтовно в кінці 2017 року.


Творчий склад знімальної групи:
Режисер – Сергій Лисенко
Автор сценарію - Ярослав Яріш
Оператор-постановник - Сергій Михальчук
Художник-постановник - Влад Одуденко

Продюсер - Андрій Границя

17/05/2017

Події

Заявку на участь можна подати онлайн до 10 серпня на сайті Канівського кінофестивалю

З 20 по 21 травня у столичному кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Ш. Руставелі, 19) за підтримки Держкіно пройде міжнародний фестиваль дитячого кіно, який  організовує кіношкола KidsMovieFest

Кінофестиваль відкриється фільмом про мир та війну «Шлях до Щастя», який зняли місцеві підлітки, учні інтернату, школи та ПТУ прифронтового міста

Захід відбудеться 16 травня в кінотеатрі «Батерфляй Космополіт» з 13:00 до 16:00

Державне агентство України з питань кіно та компанія «CreativeBoutiqueFilms’» запрошують засоби масової інформації 15 травня о 15.00 завітати в  арт-простір «Ізоляція»

 KyivLightsFestival – це перший міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва в Києві, конкурсна програма якого відбудеться 13-15 травня у межах заходів Євробачення

11-12 травня у Києві пройде найбільший в Східній Європі фестиваль німого кіно і сучасної музики "Німі Ночі 7 ½"

Презентація віідбудеться 7-го травня о 16:30 у рамках фестивалю популярної культури  Kyiv Comic Con

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все