Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Прес-реліз щодо виходу в прокат трилера «Загублене місто»

Дати проведення:
2015-09-24
Опис:

    Прем’єра фільму «Загублене місто», зустріч з акторами і квест у паралельний світ відбудеться 24 вересня, за участю Голови державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка, режисера Віталія Потруха, виконавців головних ролей Андрія Джеджули, Сергія Романюка, Ірини Новак та акторів Костянтина і Дмитра Лінартовичів, Валерія Легіна та Євгена Капоріна. Стрічка знята за підтримки Держкіно на кіностудії О. Довженка. На прес-конференції Андрій Джеджула розкаже як долав перешкоди на шляху із шоу бізнесу в кіно, а Віталій Потрух розповість як зняти якісний фільм на державний кошт.
   Гості у день прем’єри отримають унікальну можливість побувати на місці героїв трилеру. Завдяки спеціально розробленому квесту, глядачі не лише побачать Загублене місто на екрані, а й відчують себе його повноцінними мешканцями. 
Також творча група презентує фантастичний трилер у Вінниці, Львові та Дніпропетровську.
У широкий український прокат «Загублене місто» вийде вже 1 жовтня.
Одну гривню з продажу кожного квитка буде перераховано у благодійний фонд «Турбота поколінь» на закупівлю медикаментів для бійців АТО.
«Надзвичайно приємно, що останнім часом українці дуже підтримують національне кіно, вболівають за український кінематограф. Дуже важливо триматися разом, іти вперед, розвивати нашу державу і культуру. В свою чергу, ми також хочемо допомогти нашим захисникам, які оберігають нашу єдність.» - коментує прес-служба прокатника.
Прем'єрний показ у Києві відбудеться у кінотеатрі Сінема Сіті (ТРЦ Оушен Плаза, вул. Антоновича 176). 
Акредитація журналістів з 16.45. Початок прес-конференції о 17.00.
Спікери: Голова державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, режисер Віталій Потрух, актори Андрій Джеджула, Сергій Романюк, Ірина Новак.
Попередня акредитація ЗМІ: 063 700 03 25, 53pankova@gmail.com
Контактна особа: PR - координатор Катерина Панкова

24/09/2015

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все