Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

На Каннському кіноринку (Marché du Film) розпочав свою діяльність Український національний павільйон

Дати проведення:
2015-05-13
Опис:

Сьогодні, 13-го травня, відкривається Каннський кіноринок, в межах якого почав роботу український павільйон.

 

Український павільйон, що організований за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Всеукраїнського благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» і при участі Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», — це місце, де Україна може показати досягнення свого кінематографа і де можуть бути налагоджені професійні контакти з представниками міжнародних виробничих та дистриб’юторських компаній. Заради цього було оновлено каталог українського кіно, який включає в себе інформацію про вітчизняні фільми різного метражу, жанрів та стадії виробництва, творених в проміжку між 2014-м і 2015-м роками.

 

Голова Держкіно Пилип Іллєнко, разом з нашими режисерами і продюсерами, представить нові українські проекти — або вже закінчені, або на стадії work in progress: це фільми «Максим Оса» (реж. Іван Сауткін, у виробництві), «Голубе плаття» (реж. Ігор Мінаєв, закінчений), «Гніздо горлиці» (реж. Тарас Ткаченко, у виробництві) та «Окупація» (у виробництві).

 

Так само будуть презентовані фільми «Тепер я буду любити тебе» (реж. Р. Ширман, пост-продукція) і Good Game Well Played (реж. О. Фетісова, у розробці). А на самому кіноринку 16-го травня у Палаці фестивалів (Palais des Festivals) в кінозалі Palais H відбудеться показ фільму режисера Анатолія Матешка «Полон» (Captivity).

 

Разом з цим 19-го травня пройде презентація 5-го Одеського міжнародного кінофестивалю, відкриття якого його має відбутися 10 липня цього року.

 

Однією з головних частин української участі в професійному сегменті Каннського кінофестивалю є наявність в програмі Short Film Corner 15 (!) короткометражок, зроблених в Україні або за участі українських кінематографістів.

 

Цього року до української делегації долучаться продюсери Максим Асадчий, Юрій Леута, Андрій Суярко, Олена Фетісова та Володимир Козир.

 

Каннський кіноринок — це найбільший кінофорум світу і Україна на ньому представлена 8 рік поспіль. Триватиме він з 13-го по 24 травня.

13/05/2015

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все