Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

На Каннському кіноринку (Marché du Film) розпочав свою діяльність Український національний павільйон

Дати проведення:
2015-05-13
Опис:

Сьогодні, 13-го травня, відкривається Каннський кіноринок, в межах якого почав роботу український павільйон.

 

Український павільйон, що організований за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Всеукраїнського благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» і при участі Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», — це місце, де Україна може показати досягнення свого кінематографа і де можуть бути налагоджені професійні контакти з представниками міжнародних виробничих та дистриб’юторських компаній. Заради цього було оновлено каталог українського кіно, який включає в себе інформацію про вітчизняні фільми різного метражу, жанрів та стадії виробництва, творених в проміжку між 2014-м і 2015-м роками.

 

Голова Держкіно Пилип Іллєнко, разом з нашими режисерами і продюсерами, представить нові українські проекти — або вже закінчені, або на стадії work in progress: це фільми «Максим Оса» (реж. Іван Сауткін, у виробництві), «Голубе плаття» (реж. Ігор Мінаєв, закінчений), «Гніздо горлиці» (реж. Тарас Ткаченко, у виробництві) та «Окупація» (у виробництві).

 

Так само будуть презентовані фільми «Тепер я буду любити тебе» (реж. Р. Ширман, пост-продукція) і Good Game Well Played (реж. О. Фетісова, у розробці). А на самому кіноринку 16-го травня у Палаці фестивалів (Palais des Festivals) в кінозалі Palais H відбудеться показ фільму режисера Анатолія Матешка «Полон» (Captivity).

 

Разом з цим 19-го травня пройде презентація 5-го Одеського міжнародного кінофестивалю, відкриття якого його має відбутися 10 липня цього року.

 

Однією з головних частин української участі в професійному сегменті Каннського кінофестивалю є наявність в програмі Short Film Corner 15 (!) короткометражок, зроблених в Україні або за участі українських кінематографістів.

 

Цього року до української делегації долучаться продюсери Максим Асадчий, Юрій Леута, Андрій Суярко, Олена Фетісова та Володимир Козир.

 

Каннський кіноринок — це найбільший кінофорум світу і Україна на ньому представлена 8 рік поспіль. Триватиме він з 13-го по 24 травня.

13/05/2015

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все