Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Урсус» і «Гніздо горлиці» — у Вільнюсі

Дати проведення:
2015-03-25
Крайній термін подачі заявок:
2015-03-25
Опис:

Представники українських фільмів та фестивалів запрошені на 6-у Міжнародну конференцію та індустріальну подію «Місце зустрічі – Вільнюс» (Meeting Point– Vilnius)

 

Подія буде проходити з 31 березня по 2 квітня. В її межах плануються презентації різних кінопроектів з 28 країн світу: одна з цих країн — Україна.

 

До програми Work-in-Progress організатори відібрали два українські фільми, кожний з яких створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно — «Урсус» Отара Шаматави і «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка.

 

Картина «Урсус» є копродукцією чотирьох країн України, Грузії, Болгарії та Німеччини, уявляє собою драму у формі «роад-муві» з історичними ремарками, відсилаючи глядача на початок 90-х років до Тбілісі, з якого, охопленого громадянською війною, втікають в пошуках кращого життя каскадер українського походження і грузинський кінорежисер, перевдягнутий у ведмедя. У фільмі знімалися актори з 6 країн, серед них Жозефіна де Ла Бом, Ніко Тавадзе, Богдан Бенюк, Жорж Каррафас, Кірістіан Ульмен, Вікторія Варлей, Заур Шафієв та ін. Фільм є лауреатом 1-го конкурсного відбору Держкіно. Його загальний бюджет складає 28 млн. 875 тис. грн.; з них 20% (5 млн. 775 тис.) були виділені державою. «Урсус» перебуває у стадії завершення знімального періоду.

 

«Гніздо горлиці» — лауреат 4-го конкурсного відбору Держкіно із загальним бюджетом в 16 млн. 400 тис. грн. (50% — від держави). Зйомки відбуваються в Україні та Італії. За сюжетом драми жінка з Чернівців, залишаючи вдома доньку та чоловіка, їде на заробітки до італійського міста і влаштовується на віллу до багатого адвоката, що кардинально міняє її життя — шлюб, стосунки з дитиною і її майбутнє. У фільмі задіяні актори Рімма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан, Ірма Вітовська та ін. Фільм знаходиться на завершальному виробничому періоді.

 

На жаль, під час роботи над стрічкою трагічно пішов із життя виконавець однієї з головних ролей видатний український актор Віталій Лінецький, що суттєво ускладнило процес виробництва фільму.

 

Також у Вільнюсі будуть представлені два українські кінофестивалі — київська «Молодість» та Одеський міжнародний.

25/03/2015

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все