Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Урсус» і «Гніздо горлиці» — у Вільнюсі

Дати проведення:
2015-03-25
Крайній термін подачі заявок:
2015-03-25
Опис:

Представники українських фільмів та фестивалів запрошені на 6-у Міжнародну конференцію та індустріальну подію «Місце зустрічі – Вільнюс» (Meeting Point– Vilnius)

 

Подія буде проходити з 31 березня по 2 квітня. В її межах плануються презентації різних кінопроектів з 28 країн світу: одна з цих країн — Україна.

 

До програми Work-in-Progress організатори відібрали два українські фільми, кожний з яких створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно — «Урсус» Отара Шаматави і «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка.

 

Картина «Урсус» є копродукцією чотирьох країн України, Грузії, Болгарії та Німеччини, уявляє собою драму у формі «роад-муві» з історичними ремарками, відсилаючи глядача на початок 90-х років до Тбілісі, з якого, охопленого громадянською війною, втікають в пошуках кращого життя каскадер українського походження і грузинський кінорежисер, перевдягнутий у ведмедя. У фільмі знімалися актори з 6 країн, серед них Жозефіна де Ла Бом, Ніко Тавадзе, Богдан Бенюк, Жорж Каррафас, Кірістіан Ульмен, Вікторія Варлей, Заур Шафієв та ін. Фільм є лауреатом 1-го конкурсного відбору Держкіно. Його загальний бюджет складає 28 млн. 875 тис. грн.; з них 20% (5 млн. 775 тис.) були виділені державою. «Урсус» перебуває у стадії завершення знімального періоду.

 

«Гніздо горлиці» — лауреат 4-го конкурсного відбору Держкіно із загальним бюджетом в 16 млн. 400 тис. грн. (50% — від держави). Зйомки відбуваються в Україні та Італії. За сюжетом драми жінка з Чернівців, залишаючи вдома доньку та чоловіка, їде на заробітки до італійського міста і влаштовується на віллу до багатого адвоката, що кардинально міняє її життя — шлюб, стосунки з дитиною і її майбутнє. У фільмі задіяні актори Рімма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан, Ірма Вітовська та ін. Фільм знаходиться на завершальному виробничому періоді.

 

На жаль, під час роботи над стрічкою трагічно пішов із життя виконавець однієї з головних ролей видатний український актор Віталій Лінецький, що суттєво ускладнило процес виробництва фільму.

 

Також у Вільнюсі будуть представлені два українські кінофестивалі — київська «Молодість» та Одеський міжнародний.

25/03/2015

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все