Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

В Україні покажуть дитяче кіно з європейських фестивалів

Оригінальна назва:
В Україні покажуть дитяче кіно з європейських фестивалів
Дати проведення:
2015-03-25
Опис:

З 29 травня по 7 червня 2015 року в Україні триватиме фестиваль «Чілдрен Кінофест», де будуть представлені фільми для дітей, відібрані на кінофорумах у Берліні й Амстердамі. «Чілдрен Кінофест», що відбуватиметься за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Гете-інституту в Україні, Французького інституту в Україні та Посольства Швеції в Україні, пройде в 12 українських містах.

 

У міжнародній конкурсній програмі буде представлено сім картин, відібраних на найбільших європейських кінооглядах, а приз за найкращий фільм буде вручено за підсумками глядацького голосування. Спеціальною подією кінофестивалю стане ретроспектива робіт Бастера Кітона - майстра німої комедії, каскадера-віртуоза й володаря почесного «Оскара»: у 2015 році від дня його народження виповнюється 120 років.

 

23 березня також стартує конкурс дитячих фільмів «Зніми, як Мельєс!», який є частиною фестивалю. Нащадки Жоржа Мельєса, автора перших в історії кіно спецефектів, приїдуть до Києва, щоб особисто нагородити переможців конкурсу на церемонії закриття фестивалю. Взяти участь у конкурсі «Зніми, як Мельєс!» може кожен дитина: потрібно зняти аматорський короткометражний фільм, використовуючи прийом прихованого монтажу.

 

Частина сеансів фестивалю буде благодійною. Безкоштовні квитки будуть надані юним глядачам із соціально незахищених груп – переселенцям, сиротам і дітям із особливостями розвитку – в усіх містах, де проходитиме фестиваль.

 

Місця проведення – Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Харків, Херсон. Центром фестивалю стане столичний кінотеатр «Київ».

 

Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» був заснований 2014 року. Місія фестивалю – популяризувати кіно серед дітей різного віку і розвивати традиції сімейного культурного дозвілля. У 2014 послом «Чілдрен Кінофесту» виступила співачка Джамала. Гран-прі здобула стрічка «Белль і Себастьян» Ніколя Ваньє (Франція).

25/03/2015

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все