Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

В Україні покажуть дитяче кіно з європейських фестивалів

Оригінальна назва:
В Україні покажуть дитяче кіно з європейських фестивалів
Дати проведення:
2015-03-25
Опис:

З 29 травня по 7 червня 2015 року в Україні триватиме фестиваль «Чілдрен Кінофест», де будуть представлені фільми для дітей, відібрані на кінофорумах у Берліні й Амстердамі. «Чілдрен Кінофест», що відбуватиметься за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Гете-інституту в Україні, Французького інституту в Україні та Посольства Швеції в Україні, пройде в 12 українських містах.

 

У міжнародній конкурсній програмі буде представлено сім картин, відібраних на найбільших європейських кінооглядах, а приз за найкращий фільм буде вручено за підсумками глядацького голосування. Спеціальною подією кінофестивалю стане ретроспектива робіт Бастера Кітона - майстра німої комедії, каскадера-віртуоза й володаря почесного «Оскара»: у 2015 році від дня його народження виповнюється 120 років.

 

23 березня також стартує конкурс дитячих фільмів «Зніми, як Мельєс!», який є частиною фестивалю. Нащадки Жоржа Мельєса, автора перших в історії кіно спецефектів, приїдуть до Києва, щоб особисто нагородити переможців конкурсу на церемонії закриття фестивалю. Взяти участь у конкурсі «Зніми, як Мельєс!» може кожен дитина: потрібно зняти аматорський короткометражний фільм, використовуючи прийом прихованого монтажу.

 

Частина сеансів фестивалю буде благодійною. Безкоштовні квитки будуть надані юним глядачам із соціально незахищених груп – переселенцям, сиротам і дітям із особливостями розвитку – в усіх містах, де проходитиме фестиваль.

 

Місця проведення – Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Харків, Херсон. Центром фестивалю стане столичний кінотеатр «Київ».

 

Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» був заснований 2014 року. Місія фестивалю – популяризувати кіно серед дітей різного віку і розвивати традиції сімейного культурного дозвілля. У 2014 послом «Чілдрен Кінофесту» виступила співачка Джамала. Гран-прі здобула стрічка «Белль і Себастьян» Ніколя Ваньє (Франція).

25/03/2015

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все