Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Іван Сила» разом з Вірастюком – в «Лірі»

Дати проведення:
2015-03-19
Опис:

20 березня 2015 року о 12:00 в столичному кінотеатрі українського кіно «Ліра» покажуть дитячий історико-пригодницький фільм «Іван Сила»

 

Повнометражний 90-хвилинний фільм «Іван Сила», створений студією «ІнсайтМедіа» Продюсерський центр на замовлення Державного агентства України з питань кіно,  відтворює події життя циркового українського силача Івана Фірцака – з 1928го року найсильнішої людини планети. Над фільмом працювали разом актори кіно й режисери  Віктор Андрієнко та Ігор Письменний, разом і пишучи сценарій за повістю Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу».

Прем`єра стрічки відбулася 3 жовтня 2013 року.

Після показу у залі кінотеатру «Ліра» ( вул. Велика Житомирьска, 40 (Львівська площа)відбудеться зустріч та автограф-сесія, в якій візьмуть участь Віктор Андрієнко та виконавець однієї з головних ролей український стронгмен, найсильніша людина світу Василь Вірастюк. 

19/03/2015

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все