Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Держкіно обурене абсурдним наклепом російських продюсерів

Дати проведення:
2015-03-06
Опис:

Держкіно України офіційно заявляє, що нещодавні звинувачення про ніби то причетність агентства до появи піратської копії фільму «Духless 2» в мережі Інтернет, є такими, що не відповідають дійсності.

 

Зважаючи на джерело поширення чуток, мета подібних інсинуацій є зрозумілою. Незадоволені останніми рішеннями українського Держкіно щодо заборони низки серіалів та фільмів виробництва РФ, російські пропагандисти в черговий раз намагаються кинути тінь на представників української влади.

 

Звертаємо також увагу, що реліз фільму «Духless 2» виходить без серйозної рекламної компанії, тому, вірогідно, продюсери можуть використовувати подібний скандал, як PR-хід для промоції своєї стрічки.

 

Держкіно не отримувало жодних претензій та звернень від дистриб’ютора ТОВ «Інтерфільм Інтернешнл», ексклюзивного власника прав на фільм «Духless 2» на території України. У разі офіційного звернення представників «Інтерфільм Інтернешнл», Держкіно вживатиме заходи в рамках чинного законодавства, а саме – звернеться до правоохоронних органів з клопотанням щодо розслідування зазначеної ситуації.

 

Також пропонуємо представникам ЗМІ звертатися за коментарями щодо зазначеної ситуації до ТОВ «Інтерфільм Інтернешнл».

06/03/2015

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все