Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фонд Янковського привіз до Берліну молодих українських Кінематографістів

Дати проведення:
2015-02-09
Опис:

З 05 по 15 лютого 2015 року в Берліні працює ювілейний 65-й Берлінський міжнародний кінофестиваль (Berlinale) – одна з головних світових кінематографічних подій. В рамках Берлінале, Фонд Ігоря Янковського та КМКФ «Молодість», у співдружності з Національним центром ім. О. Довженка, за підтримки Державного агентства України з питань кіно представить європейській аудиторії молодий вітчизняний кінематограф. Окрім кінокартин, що вийшли у прокат в 2014 році, на українському стенді, який традиційно розгорнутий на Кіноринку, презентуються стрічки-переможці та дипломанти Національного конкурсу короткометражного кіно. Також, представлені DVD-диски із кінокартинами режисерів-переможців та фіналістів цьогорічного 44-го Національного конкурсу «Молодість».

Зокрема, у складі делегації українських кінематографістів: переможець і володар призу - «Скіфського оленя», головної нагороди Національного конкурсу, молодий київський режисер Нікон Романченко, автор документальної картини «Обличчя». Очікується, що його стрічка про Майдан, присвячена учасникам подій в Україні 2014 року, викличе особливий інтерес фестивальної публіки.

Говорячи про підтримку молодих кінематографістів, Голова Наглядової Ради Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього», Ігор Янковський зазначив: «Сучасний молодий кінематограф України здатний виробляти якісний і надихаючий продукт. Ми бачимо, як з кожним роком зростає професійний рівень наших молодих режисерів, які знаходять цікаві теми і професійно їх відображають у своїх картинах. Тому наш Фонд вже третій рік поспіль фінансує подібні проекти. Ми вважаємо своїм обов'язком допомогти молодим талантам у розвитку та творчому пошуку, підтримати на початковому етапі і надати шанс проявити себе. Також, на мій погляд, прийшов час активно експортувати їх творчість за кордон. Саме тому ми привезли до Берліна молодих українських кінематографістів і презентуємо DVD-диск з їх короткометражними кінострічками. Я сподіваюся, що за підсумками роботи на міжнародному кінофестивалі, вони налагодять нові ділові та творчі контакти, наберуться досвіду і знань, отримають новий імпульс для розвитку своєї творчості».

Український стенд «Ukrainian Film Corner» (# 116) розташований на території Міжнародного кіноринку в готелі Марріотт. Традиційно він використовується як майданчик для міжнародних переговорів і зустрічей, надаючи всі можливості вітчизняним режисерам і продюсерам презентувати власні проекти, проводити переговори про співпрацю з іноземними колегами, сприяє творчому та діловому спілкуванню молодих українських режисерів з продюсерами, дистриб'юторами та представниками світових кінофестивалів.

Протягом всього періоду роботи Українського національного стенду «Ukrainian Film Corner» надаватимуться професійні консультації щодо нового сучасного українського кіно – зокрема, заплановані презентації повнометражного, документального, анімаційного та короткометражного кіно.

У програмі роботи Українського стенду «Ukrainian Film Corner» Центр ім. Олександра Довженка також представить відреставровані стрічки, які є класикою українського кіно. Також, відвідувачі кіноринку зможуть докладніше дізнатися про унікальний український проект музичного кіно-перфомансу. Мова йде про проект «Коло Дзиґи», що об'єднав в собі кращі українські німі фільми 20-х років і спеціально створений для цього проекту сучасний музичний супровід.

В планах від КМКФ «Молодість» та Державного агентства України з питань кіно – презентації ігрових повнометражних кінострічок, знятих в період 2014-2015 рр.: «Брати. Остання сповідь», «Одного разу в Україні», «Плем'я», «Поводир», «Політ золотої мушки», «Хвороба кохання», «Це я», «Незламна», «Моя бабуся Фані Каплан», а також ігрові повнометражні стрічки, що знаходяться в роботі - «Гніздо горлиці»і «Толока». Для представників міжнародних компаній представлено спеціально створений новий «Каталог українських фільмів 2014/2015 років», що знаходиться у вільному доступі з низкою інших друкованих матеріалів українського стенду.

Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» ось уже кілька років успішно проводить Національний конкурс і є партнером КМКФ «Молодість», співпрацюючи з Центром Олександра Довженка, Державним агентством України з питань кіно, Міністерством закордонних справ України та реалізуючи значущі культурологічні міжнародні проекти. За роки співпраці, Фонд Ігоря Янковського реалізував ряд проектів щодо просування та презентації молодих українських кінематографістів на міжнародних кінофестивалях в рамках інших форумів, надаючи необхідну підтримку талановитим кінематографістам – молодій кіно-генерації України.

 

09/02/2015

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все