Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Починаються зйомки комедії «Тепер я буду любити тебе»

Дати проведення:
2014-11-27
Опис:

1-го грудня в Києві розпочинаються зйомки фільму «Тепер я буду любити тебе» режисера Романа Ширмана, відомого за картиною «Прикольна казка».

 

В перший знімальний день на знімальному майданчику за адресою вул. Вернадського 32 (з 10.00 до 11.00) буде проведена сакральна кінематографічна акція — розбивання тарілки. Цьому посприяють  кінозірки Богдан Бенюк та Ольга Сумська, виконавці ролей чоловіка та дружини.

 

Також на знімальний майданчик завітають Міністр культури України Євген Нищук та Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

 

Зйомки фільму стали можливими завдяки фінансової підтримки з боку Державного агентства України з питань кіно, а також за участі грузинської кінокомпанії «Artizm».

 

Загальний бюджет фільму перевищує 13,5 млн. грн. (50% — фінансування Держкіно). Продюсером картина виступає Олена Фетісова, чий режисерський і продюсерський проект «Параджанов» мав неабиякий розголос і фестивальний успіх, і був висунутий від України на здобуття премії Американської кіноакадемії «Оскар» у 2013 році, та Володимир Козир.

 

Фільм планується  завершити в серпні 2015 року.

27/11/2014

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все