Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Починаються зйомки комедії «Тепер я буду любити тебе»

Дати проведення:
2014-11-27
Опис:

1-го грудня в Києві розпочинаються зйомки фільму «Тепер я буду любити тебе» режисера Романа Ширмана, відомого за картиною «Прикольна казка».

 

В перший знімальний день на знімальному майданчику за адресою вул. Вернадського 32 (з 10.00 до 11.00) буде проведена сакральна кінематографічна акція — розбивання тарілки. Цьому посприяють  кінозірки Богдан Бенюк та Ольга Сумська, виконавці ролей чоловіка та дружини.

 

Також на знімальний майданчик завітають Міністр культури України Євген Нищук та Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

 

Зйомки фільму стали можливими завдяки фінансової підтримки з боку Державного агентства України з питань кіно, а також за участі грузинської кінокомпанії «Artizm».

 

Загальний бюджет фільму перевищує 13,5 млн. грн. (50% — фінансування Держкіно). Продюсером картина виступає Олена Фетісова, чий режисерський і продюсерський проект «Параджанов» мав неабиякий розголос і фестивальний успіх, і був висунутий від України на здобуття премії Американської кіноакадемії «Оскар» у 2013 році, та Володимир Козир.

 

Фільм планується  завершити в серпні 2015 року.

27/11/2014

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все