Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочинає роботу фестиваль Docudays UA

Дати проведення:
2013-03-22
Опис:

З 22 по 28 березня у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) та кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) проходитиме 10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Держкіно багато років поспіль виступає постійним партнером фестивалю та надає йому підтримку.

Цього року правозахисні заходи та кінопокази на фестивалі Docudays UA об’єднані спеціальною темою – «Вибір є!». Особливий фокус - на захист свободи слова і мирних зібрань, доступ до інформації та право на вільне вираження поглядів. Серед гостей цьогорічного фестивалю – відомі кінематографісти, правозахисники, журналісти та активісти з усього світу: Канади, США, Китаю, Великої Британії, Ісландії, Шотландії, Австралії, Аргентини, Єгипту, Ірану, Тунісу, Сирії, Данії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Чехії, Сербії, Фінляндії, Азербайджану, Грузії, Румунії, Латвії, Литви, Естонії, Конго, Італії, Хорватії, Росії, Білорусі та України.

Фільми змагаються у трьох конкурсах – DOCU/ЖИТТЯ, DOCU/ПРАВО, DOCU/КОРОТКО. Кожен конкурс має власне журі та призовий фонд. Свого фаворита також обирають студенти і глядачі. Цього року серед конкурсантів є чимало переможців таких престижних кінофестивалів, як Sundance, IDFA, Berlinale, Hot Docs.

Організатори на знак пам’яті про друга і продюсера фестивалю Андрія Матросова вручать особливу премію фільму, в якому побачать найбільше любові. У Будинку кіно також пройде спеціальна виставка фотографій Андрія Матросова.

Відкриватиме Docudays UA чеська іронічна стрічка «Твердиня» режисерів Клари Тасовської та Лукаша Кокеша. На престижному кінофестивалі в Їглаві фільм визнано найкращою чеською документальною стрічкою 2012 року. Ведучі церемонії відкриття – відомі журналісти Єгор Соболєв та Марічка Падалко.

Вхід на всі кінопокази фестивалю БЕЗКОШТОВНИЙ.

Більше інформації про події фестивалю Ви знайдете на сайті www.docudays.org.ua

22/03/2013

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все