Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Перша прес-конференція 4-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Дати проведення:
2013-03-18
Опис:

18 березня о 12:00 у конференц-залі готелю Radisson (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22) відбудеться перша прес-конференція 4-го Одеського міжнародного кінофестивалю. У заході візьме участь Голова Держкіно Катерина Копилова.

Учасники та гості:

Вікторія Тігіпко, президент ОМКФ; Катерина Копилова, голова Державного агентства України з питань кіно; Денис Іванов, директор ОМКФ; Алік Шпилюк, арт-директор ОМКФ; Лариса Кадочникова, актриса (почесний гість прес-конференції)

Теми прес-конференції:

  1. Програма ОМКФ: перші акценти
  2. Потьомкінські сходи
  3. Українська національна кінопремія: розвиток
  4. Навчальний блок ОМКФ: перші лектори Літньої кіношколи і Школи кінокритиків
  5. Професійна секція ОМКФ: розвиток

 

Шановні колеги! З 12 березня відкрито акредитацію ЗМІ на 4-й Одеський міжнародний кінофестиваль.  Ознайомитись з правилами акредитації  та подати заявку можна на сайті ОМКФ в розділі АКРЕДИТАЦІЯ ПРЕСА.

Акредитація:

Олександра Кравченко, керівник прес-служби ОМКФ

press@oiff.com.ua / +38067 996 777 1

Олена Балбек, медіа-координатор українських ЗМІ

Ukraine@oiff.com.ua /  +38096 339 33 39

Довідково: Одеський міжнародний кінофестиваль створений з метою підтримки та розвитку кінематографічного мистецтва та кіноіндустрії на території України. Четвертий Одеський Міжнародний кінофестиваль відбудеться в Одесі 12-20 липня 2013 року. Гран-прі фестивалю (статуетка «Золотий Дюк» і грошовий приз у розмірі 12 тисяч євро) присуджується за результатами глядацького голосування.

Фестивальна програма включає повнометражні фільми напрямку арт-мейнстрім, що доступні широкій глядацькій аудиторії та вирізняються безумовною художньою якістю. Програма складається з міжнародного та українського конкурсів, а також ретроспектив, спеціальних показів та інших подій. В рамках фестивалю також проходять Літня кіношкола, Кіноринок, пітчинг-сесії.

Фестиваль організований за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської обласної державної адміністрації, Одеського міськвиконкому. Фестиваль проходить під патронатом губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука.

Більше інформації Ви знайдете на сайті www.oiff.com.ua

18/03/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все