Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Події

З 23 до 25 серпня у м. Нови-Двур-Гданьскі (Польща) проходитиме фестиваль Open Delta-Ukraina. В рамках фестивалю відбудеться показ відреставрованих версій фільмів «Людина з кіноапаратом» Дзиґи Вертова і «Навесні» Михаїла Кауфмана.

21 серпня 2012 року о 10:30 на Національній кіностудії ім. О. Довженка розіб’ють тарілку, що символізуватиме початок зйомок нового повнометражного художнього фільму «Іван Сила», який став одним з переможців відкритого конкурсу на отримання державного фінансування.

Кінофестиваль «Відкрита Ніч» оголошує у Києві з 6 на 7 липня 2012 року Відкриту Купальську КіноНіч! та з приємністю повідомляє, що саме у цей час відбудеться шістнадцятий «Дубль» фестивалю.

23-28 червня 2012 року відбудеться 15-й фестиваль короткометражних та документальних фільмів, якій відбудеться у м. Ісмаілія, Арабська Республіка Єгипет.

8 червня об 11:00 за адресою: Київ, вул. Васильківська, 1, корпус 4, 2 поверх (компанія «Кінотур», ст. метро «Голосіївська», Голосіївська площа) відбудеться семінар для продюсерів і режисерів на тему «Правила подання фільмів для відбору номінанта від України на премію «Оскар».

11 травня 2012 о 12:00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека» (3 поверх) відбудеться прес-конференція на тему «УКРАЇНСЬКИЙ ПАВІЛЬЙОН НА КАННСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ»

З 27 квітня по 29 липня 2012 р. неповторний світ кінофільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» буде представлений у інсталяціях, світлинах, декораціях у Музеї сучасного мистецтва (м. Київ, вул. Глибочицька, 17).

28 березня 2012 р. в рамках фестивалю Docudays UA Державне агентство України з питань кіно проводить низку заходів. О 15:00 у Синій залі Будинку кіно відбудеться національна прем’єра документального фільму «Тихе місце» режисера Олесі Бортняк виробництва Національної кіностудії ім. О.Довженка. Фільм є одним з переможців першого відкритого конкурсу кінопроектів на отримання державного фінансування.

Виставку відкриватимуть Міністр культури України Михайло Кулиняк, Голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова, Директор Української студії хронікально-документальних фільмів Наталія Шевчук, представники Міністерства культури України, керівництво НТУУ «КПІ» та інші офіційні особи.

З 23 до 29 березня у столичному Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) та кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) відбуватиметься Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Новини

Всі новини

Зараз у виробництві

Переглянути все