Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

Події

Державне агентство України з питань кіно за поданням Міністерства культури України, а також Служби безпеки України вживає заходів із анулювання державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів та телесеріалів за участі російського актора Михайла Порєченкова

Другий раз поспіль на польському кінофестивалі, тепер в Торуні, українські фільми будуть представлені в особистій програмі — «У фокусі — Україна».

21-го жовтня на Уппсальському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів відбудеться показ стрічки Зази Буадзе «І Бог зробив крок у порожнечу».

10-го жовтня розпочинається ювілейний, 30-й Варшавський кінофестиваль, в рамках якого вперше за історію кінофестивалю, українському кіно будуть присвячені окремі події кіноринку CentEast. Також у фестивалі беруть участь три повнометражні українські фільми.

Міжнародна конференція-воркшоп «Кінобізнес: Особливості, Перспективи, Можливості» відбудеться 17 вересня 2014 року в Києві в рамках KIEV MEDIA WEEK (вул. Ярославів Вал, 22)

20-30 листопада у м.Гоа відбудеться 45-ий Індійський міжнародний кінофестиваль

30 травня 2014 року відбудеться вручення премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва  та премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2013 рік.

УКРАЇНСЬКІ КІНЕМАТОГРАФІСТИ ПРОВЕДУТЬ ПІКЕТ БІЛЯ ПОСОЛЬСТВА РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ НА  ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОГО КІНОРЕЖИСЕРА  ОЛЕГА СЕНЦОВА,  ЗААРЕШТОВАНОГО ФСБ В КРИМУ.

Фестиваль «Відкрита Ніч – Дубль 17» оголошує про початок своєї роботи у 2014 році. Фестиваль відбудеться у традиційні для нього дні – останні вихідні червня.

Проект «Лабораторія короткометражного кіно» надасть можливість обдарованим митцям зняти мало бюджетні короткометражні фільми з використанням технічної бази ДП «Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка».

Новини

Всі новини

Зараз у виробництві

Переглянути все