Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Події

Державне агентство України з питань кіно створило офіційну сторінку Держкіно в соцмережі Facebook

Закінчений прийом кінопроектів до 7-го конкурсного відбору для формування Програми виробництва та розповсюдження фільмів на 2015-2016 рік

12 листопада до українського прокату виходить фільм Олеся Саніна «Поводир, або квіти мають очі»

31 жовтня в кінотеатрі «Україна» буде презентований перший за часів Незалежності український повнометражний мультиплікаційний фільм «Бабай»

Державне агентство України з питань кіно за поданням Міністерства культури України, а також Служби безпеки України вживає заходів із анулювання державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів та телесеріалів за участі російського актора Михайла Порєченкова

Другий раз поспіль на польському кінофестивалі, тепер в Торуні, українські фільми будуть представлені в особистій програмі — «У фокусі — Україна».

21-го жовтня на Уппсальському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів відбудеться показ стрічки Зази Буадзе «І Бог зробив крок у порожнечу».

10-го жовтня розпочинається ювілейний, 30-й Варшавський кінофестиваль, в рамках якого вперше за історію кінофестивалю, українському кіно будуть присвячені окремі події кіноринку CentEast. Також у фестивалі беруть участь три повнометражні українські фільми.

Міжнародна конференція-воркшоп «Кінобізнес: Особливості, Перспективи, Можливості» відбудеться 17 вересня 2014 року в Києві в рамках KIEV MEDIA WEEK (вул. Ярославів Вал, 22)

20-30 листопада у м.Гоа відбудеться 45-ий Індійський міжнародний кінофестиваль

Новини

Всі новини

Зараз у виробництві

Переглянути все