Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Події

З 31 березня до 2 квітня 2015 року у Вільнюсі (Литовська Республіка) відбудеться 6-а Міжнародна конференція та індустріальна подія “Місце зустрічі – Вільнюс” (MeetingPointVilnius)

Прес-конференція відбудеться в понеділок, 16-го лютого о 12:30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4).

В рамках Берлінале, Фонд Ігоря Янковського та КМКФ «Молодість», у співдружності з Національним центром ім. О. Довженка, за підтримки Державного агентства України з питань кіно представить європейській аудиторії молодий вітчизняний кінематограф.

Незважаючи, на важку фінансову ситуацію в країні, Україна таки буде представлена на цьогорічному Берлінському кінофестивалі

Державне агентство України з питань кіно на основі рекомендацій Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів заборонило 20-ть фільмів виробництва Російської Федерації

У зв’язку із зняттям з українського прокату американського фільму «Сходження Юпітер» Лани та Енді Вачовські й появі в мережі інтернет інтерпретацій причин цієї події Державне агентство України з питань кіно вважає необхідним заявити, що не має до цього жодного відношення.

Республіка Кіпр оголошує прийом заявок до участі у фестивалі «Дні кіно Кіпру»

лютогоо 18.00 вНаціональномумузеїТарасаШевченка (бул. Т.Шевченка, 12)відбудетьсяпрем'єрадокументальногофільму«ОлександрДовженко. Одеськийсвітанок»

26 лютого на екрани країни виходить повнометражний художній фільм режисерів Марини Ер Горбач і Мехмета Багадира Ера «Люби мене»

З 29 січня до 1 лютого в Тбілісі відбудеться «Тиждень українського кіно»

Новини

Всі новини

Зараз у виробництві

Переглянути все