Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Події

   Як повідомляє секретар Громадської ради при Держкіно, у  зв'язку з відсутністю багатьох членів ради та вірогідною відсутністю кворуму на запланованому засіданні 05.08.15 р., зустріч ради переноситься на 26.08.15 р. До цього часу члени ради можуть працювати у онлайн режимі та за необхідністю зустрічатися у комісіях.

      Державне агентство України з питань кіно на підставі рішення Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України заборонило ще ряд російських пропагандистських фільмів та телесеріалів

Неретіна Сергія Миколайовича було призначено заступником Голови Державного агентства України з питань кіно

 Держкіно залучило Експертну комісію з питань публічного демонстрування і розповсюдження кіно- і відеофільмів до перевірки телесеріалу «Лягавий» на відповідність чинному законодавству. За результатами перевірки, Держкіно прийняло рішення анулювати прокатне посвідчення та скасувати державну реєстрацію серіалу «Лягавий»

Державне агентство України з питань кіно анулювало  прокатні посвідчення та скасувало державну реєстрацію на телевізійні серіали: «Летючий загін»,  «Бандитський Петербург 4.  Арештований», «Бандитський Петербург 5. Опер», «Бандитський Петербург 6.  Журналіст», «Звіздар» 

Завдяки цьому лише за останній час вдалося  відновити роботи над іще декількома «замороженими» раніше проектами

09 червня 2015 року відбулася важлива подія для культурного та інформаційного простору України

Держкіно надає можливість брати участь у конкурсному відборі режисерам-дебютанатам з неповною вищою освітою (бакалаврам)

2 липня 2015 року Державне агентство України з питань кіно своїм наказом анулювало  прокатне посвідчення, видане ТОВ «ТРК «Україна», та скасувало державну реєстрацію на телевізійний серіал «ФЕС» (Фактологічна Експертна Служба)

29 червня 2015 року в Берліні відкрилися Дні українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Новини

Всі новини

Зараз у виробництві

Переглянути все