Держкіно переглянуло пілотну серію дитячого анімаційного серіалу «Клуб Всезнайків»

Виробництво першої серії «Клубу Всезнайків» здійснила анімаційна студія Animagrad. Режисером серії «Гітара» є Євген Єрмак, продюсером – Єгор Олесов, автори сценарію – Антон Базелінський, Євген Єрмак і Саша Рубан, художник-постановник – Аліна Харченко.

Проект першої серії серіалу став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 435 тис. 472 грн., що становить половину від загальної вартості виробництва.

Серіал «Клуб Всезнайків» – це анімаційний освітній проект, розрахований на дітей від двох років. Мета серіалу – допомогти батькам відповісти на питання щодо устрою світу та речей, які виникають у маленьких «чомучок» близько 300-400 разів на день. Пілотна серія розповідає про найпоширеніший у світі музичний інструмент – гітару, і про те, як вона була вигадана й створена. У наступних серіях разом з головними героями мультфільму маленькі всезнайки відвідають країни та континенти, познайомляться із найвидатнішими людьми своїх епох і навіть зазирнуть на інші планети.

Творці серії планують, що «Клуб Всезнайків» буде багатосерійним анімаційним серіалом, який запропонує юному глядачеві вирушити в захопливу навколосвітню подорож.

16/11/2017

События

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня 

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Все события

Сейчас в производстве

Максим Оса
Компания-производитель:
ПП «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова»
Жанр:
Ігровий, історичний детектив
Режиссер:
І. Сауткін
Автор сценария:
І. Роздобудько, О. Мамедов
Посмотреть все