Держкіно переглянуло пілотну серію дитячого анімаційного серіалу «Клуб Всезнайків»

Виробництво першої серії «Клубу Всезнайків» здійснила анімаційна студія Animagrad. Режисером серії «Гітара» є Євген Єрмак, продюсером – Єгор Олесов, автори сценарію – Антон Базелінський, Євген Єрмак і Саша Рубан, художник-постановник – Аліна Харченко.

Проект першої серії серіалу став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 435 тис. 472 грн., що становить половину від загальної вартості виробництва.

Серіал «Клуб Всезнайків» – це анімаційний освітній проект, розрахований на дітей від двох років. Мета серіалу – допомогти батькам відповісти на питання щодо устрою світу та речей, які виникають у маленьких «чомучок» близько 300-400 разів на день. Пілотна серія розповідає про найпоширеніший у світі музичний інструмент – гітару, і про те, як вона була вигадана й створена. У наступних серіях разом з головними героями мультфільму маленькі всезнайки відвідають країни та континенти, познайомляться із найвидатнішими людьми своїх епох і навіть зазирнуть на інші планети.

Творці серії планують, що «Клуб Всезнайків» буде багатосерійним анімаційним серіалом, який запропонує юному глядачеві вирушити в захопливу навколосвітню подорож.

16/11/2017

События

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00  в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Все события

Сейчас в производстве

Максим Оса
Компания-производитель:
ПП «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова»
Жанр:
Ігровий, історичний детектив
Режиссер:
І. Сауткін
Автор сценария:
І. Роздобудько, О. Мамедов
Посмотреть все