Держкіно переглянуло пілотну серію дитячого анімаційного серіалу «Клуб Всезнайків»

Виробництво першої серії «Клубу Всезнайків» здійснила анімаційна студія Animagrad. Режисером серії «Гітара» є Євген Єрмак, продюсером – Єгор Олесов, автори сценарію – Антон Базелінський, Євген Єрмак і Саша Рубан, художник-постановник – Аліна Харченко.

Проект першої серії серіалу став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 435 тис. 472 грн., що становить половину від загальної вартості виробництва.

Серіал «Клуб Всезнайків» – це анімаційний освітній проект, розрахований на дітей від двох років. Мета серіалу – допомогти батькам відповісти на питання щодо устрою світу та речей, які виникають у маленьких «чомучок» близько 300-400 разів на день. Пілотна серія розповідає про найпоширеніший у світі музичний інструмент – гітару, і про те, як вона була вигадана й створена. У наступних серіях разом з головними героями мультфільму маленькі всезнайки відвідають країни та континенти, познайомляться із найвидатнішими людьми своїх епох і навіть зазирнуть на інші планети.

Творці серії планують, що «Клуб Всезнайків» буде багатосерійним анімаційним серіалом, який запропонує юному глядачеві вирушити в захопливу навколосвітню подорож.

16/11/2017

События

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Все события

Сейчас в производстве

Максим Оса
Компания-производитель:
ПП «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова»
Жанр:
Ігровий, історичний детектив
Режиссер:
І. Сауткін
Автор сценария:
І. Роздобудько, О. Мамедов
Посмотреть все