Український документальний фільм «Гідра» відтепер на відеоплатформах

Стрічку можна переглянути на Інтернет-сервісах iTunes, GooglePlay, PrimeVideo та Vudu або купити DVD чи Blu-ray диски на Amazon та в Baker & Taylor. Американським глядачам фільм також доступний у провідних кабельних мережах США. Це стало можливим завдяки американській компанії «Gravitas Ventures», яка займається дистрибуцією відео.

Фільм «Гідра»  створений Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм «Гідра» — це реальна історія про масштабну спецоперацію Служби безпеки України, яку було проведено спільно зі спецслужбами європейських країн та США. Одним із керівників цієї операції став генерал СБУ Володимир Тимошенко — головний герой фільму. У результаті злагоджених дій спецслужбовців було ліквідовано міжнародний наркокартель, що розповсюджував синтетичний наркотик «Екстазі», сировина для якого виготовлялася на Черкаському заводі «Хімреактив». З України сировина через Польщу, Чехію, Німеччину та Бельгію потрапляла до Голландії, звідки вже готовий наркотик розповсюджувався по всьому світу.

Ідея фільму належить генеральному продюсеру Олександру Дрізу. Зрежисував картину американець Рам  Девінені. Автори сценарію — Тарас Ткаченкo та Світлана Рудюк, оператор — Артем Рижиков. Музику написав американський композитор Рене Верон, художником-постановником є Ірина Шумейко. Над створенням фільму працювала продюсерська команда центру «Фор-Пост»: креативний продюсер Надія Грачова та лінійні продюсери Світлана  Рудюк і Олена Дріз.

Фільм «Гідра» вже доступний для глядачів 10 провідних американських кабельних мереж, які надають сервіс VoD: Comcast, Spectrum, COX, Dish, Verizon Fio5, Frontier, Sudenlink, WOW!, Mediacom, Armstrong.

Наразі «Фор-Пост» веде перемовини із провідними кінотеатральними мережами України про показ фільму «Гідра» на великих екранах. Прокат заплановано на осінь 2019 року.

10/05/2019

Events

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

All events

Now in production

See all