Національний стенд на Європейському кіноринку відвідали представники українського уряду

Сьогодні,10 лютого, у рамках роботи Українського стенду відбулася зустріч українських урядовців з національною кіноспільнотою.

На зустрічі були присутніми Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр культури України Євген Нищук, Голова Держкіно Пилип Іллєнко, виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів та близько 30 присутніх на кінофорумі українських кінопрофесіоналів.

У рамках зустрічі обговорили найактуальніші питання, які турбують представників української кіноіндустрії: збереження і розвиток кінотеатрів, запровадження кеш-рібейтів, вступ України до Єврімажу та багато іншого.

Павло Розенко подякував усім за роботу і зазначив: «Вже сам факт появи українського фільму в основній конкурсній програмі Берлінале — однозначний маркер прориву, ренесансу українського кінематографу, який ми спостерігаємо протягом останніх 4-ох років».

Міністр культури України Євген Нищук наголосив: «Презентація України на такому великому кінофорумі світового значення як Берлінале є надзвичайно важливою. Це ще одна яскрава заявка виходу України на світовий кіноринок. Завдяки спільним зусиллям держави та кіноіндустрії цього року ми маємо ось такий великий і яскравий стенд. Окрім того, цього року ми маємо фільм спільного виробництва Польщі, Великої Британії та України в основному конкурсі і всі шанси на перемогу. Я радий, що завдяки спільній роботі Уряду, всіх державних інституцій та партнерів з кінобізнесу, український кінематограф так потужно розвивається».

Відповідаючи на численні запитання кіноспільноти, Голова Держкіно Пилип Іллєнко розповів про кроки, необхідні для того, аби новий закон про підтримку кінематографа в Україні нарешті запрацював, і закликав кінематографістів звернутися до народних депутатів з проханням пришвидшити цей процес. «Зі свого боку ми робимо все можливе, аби найближчим часом ми почали реалізовувати усі заплановані форми підтримки національного кінематографа», — додав Пилип Іллєнко.

Нагадуємо, що робота Українського стенду на Європейському кіноринку триватиме до завершення форуму – 15 лютого.

10/02/2019

Events

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

All events

Now in production

See all