Завершено виробництво анімаційного фільму «Кохання»

Кінокомпанія «Т.Т.М.» представила Держкіно завершену виробництвом анімаційну стрічку режисера Микити Лиськова «Кохання».

Кінопроект фільму «Кохання» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 1 млн 640 тис. 364 грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму. Режисером та автором сценарію картини є Микита Лиськов, продюсером – Андрій Границя.  

Короткометражний анімаційний фільм розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм знятий без слів, дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки. 

Після перегляду стрічки Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців і зазначив: «Режисер повністю виправдав надану йому експертною комісією довіру – його робота не залишила нікого байдужим».

На думку продюсера картини Андрія Границі, присутні у стрічці Микити Лиськова універсальність, лаконізм, парадоксальне мислення, сучасний підхід у самовираженні та блискуче почуття гумору, дають «Коханню» великі шанси на майбутній глядацький успіх та фестивальні призи.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться після фестивальної історії картини.

08/02/2019

Events

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00  в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

All events

Now in production

See all