Завершено виробництво анімаційного фільму «Кохання»

Кінокомпанія «Т.Т.М.» представила Держкіно завершену виробництвом анімаційну стрічку режисера Микити Лиськова «Кохання».

Кінопроект фільму «Кохання» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 1 млн 640 тис. 364 грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму. Режисером та автором сценарію картини є Микита Лиськов, продюсером – Андрій Границя.  

Короткометражний анімаційний фільм розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм знятий без слів, дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки. 

Після перегляду стрічки Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців і зазначив: «Режисер повністю виправдав надану йому експертною комісією довіру – його робота не залишила нікого байдужим».

На думку продюсера картини Андрія Границі, присутні у стрічці Микити Лиськова універсальність, лаконізм, парадоксальне мислення, сучасний підхід у самовираженні та блискуче почуття гумору, дають «Коханню» великі шанси на майбутній глядацький успіх та фестивальні призи.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться після фестивальної історії картини.

08/02/2019

Events

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

All events

Now in production

See all