Завершено виробництво анімаційного фільму «Кохання»

Кінокомпанія «Т.Т.М.» представила Держкіно завершену виробництвом анімаційну стрічку режисера Микити Лиськова «Кохання».

Кінопроект фільму «Кохання» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 1 млн 640 тис. 364 грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму. Режисером та автором сценарію картини є Микита Лиськов, продюсером – Андрій Границя.  

Короткометражний анімаційний фільм розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм знятий без слів, дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки. 

Після перегляду стрічки Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців і зазначив: «Режисер повністю виправдав надану йому експертною комісією довіру – його робота не залишила нікого байдужим».

На думку продюсера картини Андрія Границі, присутні у стрічці Микити Лиськова універсальність, лаконізм, парадоксальне мислення, сучасний підхід у самовираженні та блискуче почуття гумору, дають «Коханню» великі шанси на майбутній глядацький успіх та фестивальні призи.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться після фестивальної історії картини.

08/02/2019

Events

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

All events

Now in production

See all