Конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО-3» продовжує пошук ідей для екранізації

Якщо Ви творча, талановита особистість, яка мріє про вихід фільму на кінотеатральні екрани за своїм сценарієм – запрошуємо вас стати учасниками конкурсу сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО-3».

Окрім авторської винагороди у 10 000 гривень, переможці конкурсу отримають можливість екранізації власної історії для демонстрації фільмів у кінотеатрах та участі у міжнародних кінофестивалях.

Фільми, які були екранізовані за результатами першого конкурсу «СВОЄ КІНО» вже побачило більше ніж 1 300 000 глядачів в українських кінотеатрах. Ротація фільмів з добірки проекту «Дивись українське!» в кінотеатрах триває. А в рамках фестивальної дистрибуції фільми проекту отримали вже 18 нагород та відзнак.

На Конкурс приймаються сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю близько 3-х хвилин. Історія, подана у сценарії, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької аудиторії, драматургійно завершеною, життєствердною, мотивувати до дії, надихати.

До участі у «СВОЄ КІНО-3» запрошуються всі охочі, незалежно від фаху та досвіду. Головне – цікава кінематографічна ідея та відповідність Регламенту Конкурсу http://www.kinoua.org/ua/reglament.

Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 лютого 2019 року (включно).

Умови участі та детальна інформація про конкурс на сайті www.kinoua.orgКонкурс реалізується за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Ініціатори: Асоціація «Сприяння та розвитку кінематографа в Україні - «Дивись українське!», компанія «ВАВІЛОН», генеральний партнер – Райффайзен Банк Аваль, Інформаційний партнер радіохолдинг «ТАВР МЕДІА».

08/02/2019

Events

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00  в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

All events

Now in production

See all