Конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО-3» продовжує пошук ідей для екранізації

Якщо Ви творча, талановита особистість, яка мріє про вихід фільму на кінотеатральні екрани за своїм сценарієм – запрошуємо вас стати учасниками конкурсу сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО-3».

Окрім авторської винагороди у 10 000 гривень, переможці конкурсу отримають можливість екранізації власної історії для демонстрації фільмів у кінотеатрах та участі у міжнародних кінофестивалях.

Фільми, які були екранізовані за результатами першого конкурсу «СВОЄ КІНО» вже побачило більше ніж 1 300 000 глядачів в українських кінотеатрах. Ротація фільмів з добірки проекту «Дивись українське!» в кінотеатрах триває. А в рамках фестивальної дистрибуції фільми проекту отримали вже 18 нагород та відзнак.

На Конкурс приймаються сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю близько 3-х хвилин. Історія, подана у сценарії, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької аудиторії, драматургійно завершеною, життєствердною, мотивувати до дії, надихати.

До участі у «СВОЄ КІНО-3» запрошуються всі охочі, незалежно від фаху та досвіду. Головне – цікава кінематографічна ідея та відповідність Регламенту Конкурсу http://www.kinoua.org/ua/reglament.

Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 лютого 2019 року (включно).

Умови участі та детальна інформація про конкурс на сайті www.kinoua.orgКонкурс реалізується за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Ініціатори: Асоціація «Сприяння та розвитку кінематографа в Україні - «Дивись українське!», компанія «ВАВІЛОН», генеральний партнер – Райффайзен Банк Аваль, Інформаційний партнер радіохолдинг «ТАВР МЕДІА».

08/02/2019

Events

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

All events

Now in production

See all