Українського продюсера Олександру Костіну обрали до програми EWA's Mentoring 2019

Учасники програми отримають унікальні консультації від володарів премій Оскар, BAFTA, Золотого Глобусу та переможців Берлінале і Канн.  

Український продюсер Олександра Костіна стала однією з семи жінок-продюсерів, яких було відібрано до європейської програми “EWA's Mentoring 2019”. В рамках цього заходу учасники отримають унікальну можливість розвивати свої професійні якості під наставництвом визнаних лідерів кіноіндустрії. Зокрема, менторами програми стануть володарка призів Санденс, Берлінале, Канн, Локарно та Сан-Себастьяну, а також номінант на премію Оскар - продюсер Ада Соломон (Румунія); номінант на шість нагород премії Оскар, шість нагород премії Золотий Глобус та дев'ять нагород премії BAFTA за фільм “Керол” - продюсер Елізабет Карлсен (Великобританія); володарка премії Оскар та продюсер фільмів Паоло Соррентіно - Карлотта Калорі (Італія) та інші.

Програма триватиме 12 місяців і розпочнеться із вступної зустрічі наставників та учасниць у Трієсті (Італія) під час ко-продакшен маркету When East Meets West. Протягом року, окрім щомісячних індивідуальних онлайн-сесій учасників із менторами, також відбудуться загальні зустрічі в Салоніках (Греція) та під час міжнародних кінофестивалів у Берліні та Каннах.

Участь у програмі “EWA's Mentoring 2019” дозволить учасникам підвищити основні навички та компетенції, необхідні продюсеру, такі як управління фінансами, ведення переговорів, керування та розвиток бізнесу. Наставники не пропонують готові рішення учасникам, адже метою наставництва є професійне зростання учасників, перехід на вищий рівень власної майстерності.

Мережа EWA є спільнотою для жінок-професіоналів аудіовізуальної сфери в Європі. Для учасниць мережі EWA організовують заходи, що сприяють розвитку кар'єри. EWA беруть участь у важливих галузевих подіях та виступають за гендерну рівність у європейській кіноіндустрії.

27/12/2018

Events

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

All events

Now in production

See all