Український проект «Стоп-Земля» в індустріальній секції латвійського кінофестивалю

Повнометражний ігровий дебют Катерини Горностай буде представлений на пітчингу Міжнародного кінофестивалю у Ризі. «Стоп-Земля» візьме участь в індустріальній програмі   «RIGA IFF FORUM: Children’s & youth film project pitching session».

Це креативна майстерня та копродукційний ринок кінопроектів з країн Балтики та Центральної Європи. Основний фокус Форуму — фільми для дітей та молоді. Протягом двох днів Форуму режисери представлять свої проекти міжнародній аудиторіїї продюсерів, сейлз-агентів, дистрибуторів. А також отримають конструктивні відгуки від наймолодших суддів — дітей та підлітків, які також візьмуть участь у Форумі.

Проект «Стоп-Земля» разом з 12-ма іншими учасниками зі Словенії, Естонії, Латвії, Франції, Чехії, Німеччини та Польщі, змагатимуться за грошову винагороду Форуму — 5000 євро на постпродакшн майбутнього фільму.

RIGA IFF FORUM пройде цьогоріч з 18-го по 19-те жовтня.

«Стоп-Земля» є спільним проектом двох українських продюсерських компаній та польського продакшена «Takfilm Sp. z.o.o.» (продюсер Куба Косма). Зараз українські продюсери Віталій Шереметьєв, Наталія Лібет («Ессе Продакшн Хаус»), Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна («Магіка-фільм») та Вікторія Хоменко шукають локальне та європейське фінансування, сейлз-агентів, дистрибуторів та фестивалів для цього фільму.

Дебютний повнометражний проект Катерини Горностай нещодавно отримав відзнаку Лондонської кіноакадемії на Міжнародному фестивалі New Horizons у Польщі. Раніше його було нагороджено на копродукційному ринку Connecting Cottbus у Німеччині:  Best Pitch та Producer's Network Award. Проект став одним із найкращих у пітчингу індустріальної секції на Одеському міжнародному кінофестивалі 2017-го року.

«Стоп-Земля» розповідає про перший чуттєвий досвід підлітків. Це історія 16-річної дівчини Маші та її друзів у найтривожніші для них моменти дорослішання. Сценарій фільму написала сама режисерка Катерина Горностай. «Стоп-Земля» — це авторський фільм для широкої глядацької аудиторії підлітків і дорослих, які прагнуть їх зрозуміти.

Зйомки картини розпочнуться у січні 2020-го року в Україні. Кінотеатральний реліз запланований на 2021-ий рік.

09/10/2018

Events

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід відбудеться  29 листопада о 15:30 в приміщенні агентства «Укрінформ»

Фестиваль започатковано КП «Київкінофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Департаменту  культури КМДА

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

All events

Now in production

See all