Український проект «Стоп-Земля» в індустріальній секції латвійського кінофестивалю

Повнометражний ігровий дебют Катерини Горностай буде представлений на пітчингу Міжнародного кінофестивалю у Ризі. «Стоп-Земля» візьме участь в індустріальній програмі   «RIGA IFF FORUM: Children’s & youth film project pitching session».

Це креативна майстерня та копродукційний ринок кінопроектів з країн Балтики та Центральної Європи. Основний фокус Форуму — фільми для дітей та молоді. Протягом двох днів Форуму режисери представлять свої проекти міжнародній аудиторіїї продюсерів, сейлз-агентів, дистрибуторів. А також отримають конструктивні відгуки від наймолодших суддів — дітей та підлітків, які також візьмуть участь у Форумі.

Проект «Стоп-Земля» разом з 12-ма іншими учасниками зі Словенії, Естонії, Латвії, Франції, Чехії, Німеччини та Польщі, змагатимуться за грошову винагороду Форуму — 5000 євро на постпродакшн майбутнього фільму.

RIGA IFF FORUM пройде цьогоріч з 18-го по 19-те жовтня.

«Стоп-Земля» є спільним проектом двох українських продюсерських компаній та польського продакшена «Takfilm Sp. z.o.o.» (продюсер Куба Косма). Зараз українські продюсери Віталій Шереметьєв, Наталія Лібет («Ессе Продакшн Хаус»), Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна («Магіка-фільм») та Вікторія Хоменко шукають локальне та європейське фінансування, сейлз-агентів, дистрибуторів та фестивалів для цього фільму.

Дебютний повнометражний проект Катерини Горностай нещодавно отримав відзнаку Лондонської кіноакадемії на Міжнародному фестивалі New Horizons у Польщі. Раніше його було нагороджено на копродукційному ринку Connecting Cottbus у Німеччині:  Best Pitch та Producer's Network Award. Проект став одним із найкращих у пітчингу індустріальної секції на Одеському міжнародному кінофестивалі 2017-го року.

«Стоп-Земля» розповідає про перший чуттєвий досвід підлітків. Це історія 16-річної дівчини Маші та її друзів у найтривожніші для них моменти дорослішання. Сценарій фільму написала сама режисерка Катерина Горностай. «Стоп-Земля» — це авторський фільм для широкої глядацької аудиторії підлітків і дорослих, які прагнуть їх зрозуміти.

Зйомки картини розпочнуться у січні 2020-го року в Україні. Кінотеатральний реліз запланований на 2021-ий рік.

09/10/2018

Events

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

All events

Now in production

See all