Вітаємо лауреатів Шевченківської премії у категорії «Кіномистецтво»!

Указом Президента України №60/2018 «Про присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка, на підставі подання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка постановлено:

Присудити Національну премію України імені Тараса Шевченка 2018-го року в категорії «Кіномистецтво» за цикл історико-документальних фільмів про Майдан 2014-го року: режисерові Тихому Володимиру Вікторовичу, операторові Пілунському Ярославу Леонідовичу, операторові Стеценку Сергію Олександровичу та операторові, громадянину РФ Грузінову Юрію Георгійовичу.

Вітаємо лауреатів премії із заслуженою нагородою, яка є найвищою в Україні творчою відзнакою за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Щиро раді, що кінопрофесіонали, які цьогоріч стали лауреатами цієї премії, реалізовують інші свої проекти за підтримки Держкіно».

Розмір Національної премії України імені Тараса Шевченка цьогоріч становить 240 тисяч гривень кожна. Всього нагороду отримали 8 лауреатів у категоріях: література, публіцистика, музичне мистецтво, візуальне мистецтво і кіномистецтво.

12/03/2018

Events

Ювілейний, 20-ий Connecting Cottbus відбудеться 8-9 листопада 2018 р. 

У понеділок, 25 червня, об 11:00 в Довженко-Центрі відбудеться прес-конференція фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ

19 - 23 червня у прифронтових містах Луганської області Попасна та Золоте відбудеться кіноакція «Твоє кіно»: показ нових українських фільмів, що вийшли у прокат. Вхід на кіноперегляди вільний

Прощання з Іваном Драчем відбудеться 21-го червня 10:00 у Володимирському соборі в Києві. Відспівування розпочнеться о 10:30

У вівторок, 19 червня, об 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «ВІДКРИТА НІЧ «ДУБЛЬ 21»

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week

Фестиваль пройде з 13 по 16 червня. Україна буде представлена на фестивалі 14 червня

У середу, 13 червня, о 10:30 у кінотеатрі «Оскар» (м. Київ, пл. Спортивна, 1а, 7-й поверх) у VIP-залі відбудеться прес-конференція 9-го ОМКФ 

Знімальний майданчик буде відкритий для представників ЗМІ 12 червня, у вівторок, з 9:00 години ранку за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницкого, 15 (Національний науково-природничий музей)

З 7 по 12 червня 2018 року у Кінотеатрі українського фільму "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40) пройде Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

All events

Now in production

See all