У Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі»

25-го лютого»у Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі. Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Держкіно. З цієї події розпочався тур патріотичного документального кіно в зоні АТО.

Одеса. Сонячне, гостинне… та дуже непросте місто. Тут не так часто звучить українська мова (її знають, але мало користуються). Тут ще дивляться не тільки українські канали. Тут ще думають про можливість іншого результату революції. Але і в цьому місті є люди, які, незважаючи на політичні погляди рідних, не дивлячись на настрої оточення, мають сміливість «плисти проти течії». Історії одеситів, які стали героями фільму, гідні того, щоб їх почули.

Режисером фільму є Олександр Авшаров, продюсером – Олександр Дріз, операторами - Максим Савченко та Антон Борисюк. Сценарій написали Олександр Лірчук та Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».

На перегляд української стрічки до кінотеатру «Перемога» були запрошені мешканці прифронтових міст, військовослужбовці місцевого гарнізону та волонтерських організацій.

У рамках мистецької зустрічі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки уродженці Бахмута відомій українській сценаристці та кінорежисерці Ларисі Шепітько.

Надалі показ документального фільму «Одесити на Донбасі» планується  не лише у кінотеатрах великих міст і військових клубах, а й в розташуванні військових частин  на лінії зіткнення.

28/02/2018

Events

На 8-му Міжнародному кінофестивалі в Пекіні, який відбудеться з 15 по 22 квітня, українська кіноіндустрія буде  вперше представлена національним стендом

Прес-конференція відбудеться у понеділок, 26 березня, об 11:00, в кінотеатрі «Оскар» 

Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 березня 2018 року (включно)

Прем'єра фільму відбудеться на XV Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA в рамках програми DOCU/ХІТИ 

Тема цьогорічного Docudays UA «Рівні рівності» говорить про суспільні виклики,пов’язані з поняттям рівності

Засідання відбудеться 16-го березня о 17:00 в приміщенні Держкіно

«Кіносереда» пройде 14 березня з перекладачкою та редакторкою Катериною Поправкою

5 березня о 15:30 біля консерваторії (вул. Архитектора Городецького, 1-3/11) на Майдані Незалежності журналістів чекатиме трансфер

All events

Now in production

See all