У Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі»

25-го лютого»у Бахмуті відбувся показ документального фільму «Одесити на Донбасі. Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Держкіно. З цієї події розпочався тур патріотичного документального кіно в зоні АТО.

Одеса. Сонячне, гостинне… та дуже непросте місто. Тут не так часто звучить українська мова (її знають, але мало користуються). Тут ще дивляться не тільки українські канали. Тут ще думають про можливість іншого результату революції. Але і в цьому місті є люди, які, незважаючи на політичні погляди рідних, не дивлячись на настрої оточення, мають сміливість «плисти проти течії». Історії одеситів, які стали героями фільму, гідні того, щоб їх почули.

Режисером фільму є Олександр Авшаров, продюсером – Олександр Дріз, операторами - Максим Савченко та Антон Борисюк. Сценарій написали Олександр Лірчук та Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».

На перегляд української стрічки до кінотеатру «Перемога» були запрошені мешканці прифронтових міст, військовослужбовці місцевого гарнізону та волонтерських організацій.

У рамках мистецької зустрічі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки уродженці Бахмута відомій українській сценаристці та кінорежисерці Ларисі Шепітько.

Надалі показ документального фільму «Одесити на Донбасі» планується  не лише у кінотеатрах великих міст і військових клубах, а й в розташуванні військових частин  на лінії зіткнення.

28/02/2018

Events

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Прийом заявок від європейських фільмів до секції WorkinProgressтриватиме до 16-го жовтня

Захід відбудеться в Hyatt Regency Kyiv в третій день медіафоруму KYIV MEDIA WEEK (19 вересня) з 15:50 до 16:50

Цьогорічний форум відбудеться з 17 по 21 вересня в Hyatt Regency Kyiv

14 вересня о 16:00 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нового простору лобі Довженко-Центру - початку першого сезону регулярних культурних подій Довженко-Центру та резидентів у власних стінах. Акредитація на захід обов'язкова 

Прес-показ відбудеться 13-го вересня о 10:15 у столичному кінотеатрі «Жовтень»

11-го вересня о 18:30 до кінотеатру «Планета кіно» (вул. Під Дубом, 7Б ТРЦ «Forum Lviv») завітає режисерка фільму Тоня Ноябрьова та актор Євген Бушмакін

All events

Now in production

See all