Створена за підтримки Держкіно військова драма «Іній» виходить у прокат

28-го лютого в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться урочиста прем’єра військової драми «Іній» відомого литовського режисера Шарунаса Бартаса.

Захід пройде за участі творців фільму: режисера Шарунаса Бартаса, акторів Мантаса ЯнчаускасаЛії Макнавічуте та продюсерів Володимира Філіппова і Юрги Дікчув’єне, ГоловиДержкіно Пилипа Іллєнка та інших.

 

Програма заходу:

17:00 – прес-конференція за участі творців фільму (конференц-зал кінотеатру «Жовтень»)

18:30 – welcome-drink (фойє кінотеатру)

19:00 – показ фільму (зал «Гегемон»)

Іній Frost

військова драма

Литва, Україна, Франція, Польща, 2017 / 120 хв.

Режисер: Шарунас Бартас («Три дні», «Свобода», «Спокій нам тільки сниться»)

В ролях: Мантас Янчяускас, Лія Макнавічуйте, Ванесса Параді, Анджей Хира

«ІНІЙ» – військова драма про події на сході України очима іноземного режисера. Молода литовська пара (Рокас та Інга) погоджується доставити гуманітарну допомогу з Литви в Україну. Під час подорожі обставини змінюються й вони змушені їхати все далі й далі на схід. Перетинаючи безкрайні снігові поля Донбасу, Рокас та Інга поволі проникають у життя звичайних людей, постраждалих від війни. Незважаючи на небезпеку, вони потрапляють на лінію фронту, саме тут починають розуміти цінність життя й наскільки вони близькі один одному.

Стрічка знята в копродукції України (за підтримки Держкіно), Литви, Франції і Польщі за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки фільму проходили безпосередньо біля лінії фронту за участі місцевого населення та реальних військових, що в той час перебували в зоні АТО. Усі персонажі, яких дорогою на схід України зустрічає головний герой, – не сценарно прописані ролі, а випадкові люди, реальні історії яких потрапили в канву фільму. У стрічці знялося двоє професійних акторів – польський актор Анджей Хира та відома французька акторка Ванесса Параді.

У 2017-му році фільм було відібрано для участі у програмі секції «Двотижневик режисерів»  на 70-му Каннському міжнародному кінофестивалі. Також «Іній» брав участь у міжнародній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Шарунас Бартас – культовий європейський митець, один із найславетніших литовських кінорежисерів. Його ім'я добре знають в Європі. Європейське визнання Бартаса почалося з його першого ігрового фільму «Три дні», який отримав відразу кілька призів на Берлінале. З того моменту фільми литовця постійно отримують  призи на паралельних фестивальних програмах: «Каннський особливий погляд», «Двотижневик режисерів» в Каннах, «Панорама»  Берлінале.

Захід відбудеться за підтримки: Посольства Литовської Республіки, Посольства Республіки Польща, Посольства Франції, Польського Інституту у Києві та Французького Інституту.

«Іній» виходить у широкий прокат 1-го березня.

 

З питань акредитації звертайтеся до:

Наталії Іванческул, PR-менеджерки кінотеатру «Жовтень»

E-mail: pr@zhovten.kiev.ua

26/02/2018

Events

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Прийом заявок від європейських фільмів до секції WorkinProgressтриватиме до 16-го жовтня

Захід відбудеться в Hyatt Regency Kyiv в третій день медіафоруму KYIV MEDIA WEEK (19 вересня) з 15:50 до 16:50

Цьогорічний форум відбудеться з 17 по 21 вересня в Hyatt Regency Kyiv

14 вересня о 16:00 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нового простору лобі Довженко-Центру - початку першого сезону регулярних культурних подій Довженко-Центру та резидентів у власних стінах. Акредитація на захід обов'язкова 

Прес-показ відбудеться 13-го вересня о 10:15 у столичному кінотеатрі «Жовтень»

11-го вересня о 18:30 до кінотеатру «Планета кіно» (вул. Під Дубом, 7Б ТРЦ «Forum Lviv») завітає режисерка фільму Тоня Ноябрьова та актор Євген Бушмакін

All events

Now in production

See all