Українське кіно на Міжнародному кінофестивалі у Коттбусі

Окрім участі у конкурсних програмах короткого і повного метру, українські фільми будуть представлені й в інших програмах Міжнародного кінофестивалю у Коттбусі.

Так, у програмі фільмів для дітей буде представлений створений за підтримки Держкіно повнометражний 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» режисера Манука Депояна. У цій ж секції  покажуть білорусько-українсько-російський фільм «Тимур і команда» (2014 р.) режисера Наталії Галузо.

У програму «Спектр», зосереджену на експериментальному кіно, відібрали стрічку Аліси Павловської «5 терапія» (2017 р.). В основі фільму лежить цикл автобіографічних новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця.

У цій програмі також покажуть «Арсенал» Олександра Довженка (1928 р.). та короткометражний документальний фільм Артема Антонченка «Олександр Довженко: Одеський світанок»(2014 р.).

У спеціальній програмі фестивалю також будуть представлені 8 короткометражних  стрічок, що входять до кіноальманаху «MyStreetFilms-Рубіж» про життя на Сході України: «Гострий біль» Валерія Пузіка; «Гірник» Марії Ворончук; «Я люблю тебе» Анни Насадюк; «Ма» Марії Стоянової; «Я і Маріуполь» Пьотра Армяновського; «Шум Всесвіту» Михайла Корольова; «Металурги» Євгена Нікіфорова та  «Світлоград» Аліни Якубенко.

До програми «Національні хіти» увійшов фільм Олексія Кирющенка «Слуга народу» (2016 р.).

Нагадуємо, що у конкурсній програмі повнометражних художніх фільмів будуть представлені українські фільми «Рівень чорного» Валентина Васяновича і словацько-українська «Межа» Петера Беб’яка, створена за підтримки Держкіно.

У конкурсній програмі короткометражних фільмів фестивалю представлені дві створені за підтримки Держкіно стрічки: «У полі» режисера Олександра Шкрабака та «Кров’янка» режисера Аркадія Непиталюка.

26/10/2017

Events

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00  в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

All events

Now in production

See all