Прем’єра фільму «Співає Івано-Франківськ-теплокомуненерго»

Date of begin:
2019-10-17
Description:

Запрошуємо на пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Подія відбудеться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) за участі авторів та героїв фільму, а також народного фольклорно-вокального ансамблю Київського метрополітену «Червона калина». Цього ж дня стартує прокат фільму у кінотеатрах Києва, Івано-Франківська і Львова, а згодом — у Тернополі та Харкові.

Таймінг події:

18:00 – брифінг (прес-зала)

18:30 – зустріч гостей (фойє кінотеатру)

19:00 – початок сеансу (зал Гегемон)

20:20 – Q&A з творчою командою (зал Гегемон)

Спікери брифінгу:

Надія Парфан – режисерка фільму

Ілля Гладштейн – продюсер фільму

Іван Гаврилишин – головний герой, учасник хору «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 

Наталка Макогон – радниця начальника Київського метрополітену

Акредитація:

Щоб отримати акредитацію, заповніть, будь ласка, електронну форму. Відповідь на заявку надійде листом на адресу, яку ви вкажете у формі.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

Більше про фільм >>

Прес-кіт >>

17/10/2019

Events

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

9 жовтня відбудеться гала-прем'єра історичної драми "Захар Беркут": творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події

All events

Now in production

See all