«Місце зустрічі – Київ!». «Молодість» пропонує новий формат індустріальної платформи з 2020 року

Date of begin:
2019-05-31
Description:

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ».

Дата проведення – 31 травня 2019 року (презентація триватиме з 14:30 до 15:30).

Місце: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 19, кінотеатр «Київ», зал «Сінематека».

Для того, щоб стати гостем Boat Meeting, необхідно заповнити реєстраційну форму

Захід покликанийпродемонструвати відданість «Молодості» молоді та  уважність до продюсерів-початківців і відповідає баченню фестивалю в просуванні молодих кінематографістів. Тут вони мають місце для того, щоб навчитися, проявити себе та отримати натхнення.

«З розвитком української кіноіндустрії питання копродукції стає найбільш важливим, як для зйомок іноземних кінематографістів в Україні, так і для пошуку європейських партнерів. Boat Meeting став першим пітчингом в Україні, який ініціював цей процес. Сподіваємось, що в майбутньому він буде розвиватись та розширювати співпрацю українських кінематографістів з іноземними колегами», – розповів Андрій Халпахчі, генеральний директор кінофестивалю «Молодість».

Появою «Місце зустрічі – Київ 2020» / Kyiv Meeting Place 2020 (KMP) можна завдячувати досвіду Мангайм Meeting Place у Німеччині. Цей ринок копродукції з десятирічною історією, що проходить в межах Міжнародного кінофестивалю Мангайм-Гайдельберг, забезпечує підтримку продюсерів-початківців на  міжнародних проектах ігрових авторських фільмів. Також подібна подія є у Болгарії з назвою Varna Meeting Place.

Для того, щоб взяти учать у KMP 2020, продюсери мають надати офіційну структуру своїх проектів, включаючи наявність фінансування у формі інституційного гранту (на виробництво чи розробку фільму) і, бажано – другу версію сценарію (на такому рівні, щоб його можна було перекладати англійською). Це має бути їхній перший або другий проект повнометражного ігрового фільму, також у ролі основного продюсера, якщо це копродукційний проект.  

Робочою мовою KMP буде англійська.

Особливістю KMP є насамперед те, що у всіх випадках це особиста робота з кожним із учасників на всіх рівнях, і таким чином, гарантія особливого  персоналізованого довготривалого діалогу.

По-друге, 80% роботи учасники проводять у комфортних кріслах своїх офісів чи домівок, протягом декількох місяців до початку KMP на Молодості 2020. Все почнеться з відкриття прийому заявок і запрошень (open-call) одразу після святкування Нового року та Різдва, і завершиться вже на Молодості наприкінці травня.

Результат, якого очікуватимуть від кожного учасника – це презентація проекту на вісім-десять сторінок (KMP Outline), розрахована на те, щоб її читали та використовували міжнародні продюсери і фінансисти.

За час онлайн-роботи з консультантами та експертами протягом чотирьох місяців (з середини січня до середини травня) кожним з учасників буде створено приблизно 10-12 чорнових версій презентацій. Близько 5 учасників пройде весь шлях і завершить його на KMP на Молодості-2020.

До типового KMP Outline входять дані про виробництво, маркетинговий слоган (tagline), логлайн (logline), синопсис, бачення та позиція режисера, супутні посилання, пропозиції стосовно бюджету, фінансовий план, пропозиції щодо копродукції, дані та контакти режисера, продюсера та компанії.

Потім, протягом перших двох днів триденного KMP на Молодості в Києві, відбудеться ретельне обговорення можливостей виробництва та міжнародної копродукції, що залучить усіх учасників KMP 2020, включно з продюсерами та міжнародними експертами.

П’ятеро міжнародних експертів, зокрема продюсери, що мають у своєму доробку принаймні дванадцять міжнародних ігрових кінопроектів, які стежили за розробкою учасниками KMP Outlines – українськими продюсерами-початківцями, підготують конструктивні коментарі за шість тижнів до початку KMP на «Молодості», і представлять їх на індивідуальних зустрічах на третій день KMP.

Під час воркшопу KMP буде розгнянуто такі теми:

 

  • 70 пунктів, на які треба звернути увагу перш ніж підписати угоду про міжнародну копродукцію;
    • як вийти на міжнародні ринки копродукції, продюсерів та спонсорів;
    • як залучитися міжнародною підтримкою через конструктивну копродюсерську поведінку;
    • важливість довготривалого планування для продюсерів-початківців і використання презентацій, сфокусованих на специфічних цільових групах;
    • як вибудувати ланцюжок від копродукції до міжнародної дистрибуції.

 

Основна цінність KMP – зростання впевненості в роботі продюсерів-початківців завдяки зворотньому зв’язку від досвідчених міжнародних експертів у межах роботи над своїм кінопроектом та розробки KMP Оutline.

 

Довідково:

Мангайм Meeting Place (MMP) – міжнародний форум представників кіноіндустрії та продюсерів-початківців авторських фільмів, що проводиться щорічно в межах  Міжнародного кінофестивалю Мангайм-Гайдельберг з 2010 року. MMP – вочевидь, єдиний у світі міжнародний ринок копродукції, що забезпечує співпрацю продюсерів-початківців та їхніх досвідчених колег. Зазвичай робота онлайн починається за кілька місяців до їх першої персональної зустрічі. Кожен проект, навіть якщо він не був запрошений до безпосередньої участі у MMP, обов’язково отримує ґрунтовний, персоналізований та конфіденційний відгук експертів.

«Молодість» – один з найбільших кінофорумів Східної Європи, заснований у 1970 році. Основними завданнями фестивалю є: встановлення та розширення творчих контактів між молодими кінематографістами та кіношколами, відкриття нових імен у сучасному кіномистецтві та інтеграція українського кінематографа у світовий процес розвитку кіномистецтва та кіновиробництва.

31/05/2019

Events

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

All events

Now in production

See all