Акредитація на київську прем’єру фільму «Людина з табуретом»

Date of begin:
2019-02-20
Description:

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. На події будуть присутні учасники творчої команди та герої фільму. Перед показом буде проведено зустріч із пресою, після показу – Q&A з глядачами. Захід відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Таймінг

17:30 – брифінг з авторами фільму

Учасники: Ярослав Попов (режисер), Катерина Мізіна (продюсерка), Родіон Шуб (режисер анімації), Тарас Галаневич (композитор), Кірил Крауцоу (герой фільму)

18:00 – офіційний початок заходу

19:00 – початок фільму

Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Документально-пригодницький фільм «Людина з табуретом» створено на основі матеріалу, який Леонід Кантер відзняв під час експедицій з табуретом до океану, участі у захисті Донецького аеропорту та інших епізодів свого життя. Частиною фільму стали казки народів світу, які зібрали дружина Леоніда Діана Карпенко та дочка Маґдалена під час подорожі до Мису Горн. Оформлення казок виконала студія Ridni Animation. Музику до фільму створили та надали гурти OY sound system, Balaklava Blues, Freel та ДІЛЯ і навіть один із учасників табуретної експедиції.

Команда, що працювала над стрічкою «Людина з табуретом» – це друзі і колеги Леоніда, які випустили разом з ним документальні фільми «Війна за свій рахунок», «Добровольці божої чоти» та «МІФ». Фінансування проекту автори зібрали шляхом краудфандингу на платформі «Спільнокошт». Виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд.

З 15 лютого стрічка вирушає у прем’єрний тур Україною – окрім столиці, покази за участі творчої команди відбудуться у Луцьку, Львові, Житомирі, Рівному, Сумах, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Вінниці. «Людина з табуретом» виходить у широкий український прокат 21 лютого.

Координація ЗМІ: Анастасія Сідельник, +380 97 485 85 18taburet.film@gmail.com

20/02/2019

Events

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

All events

Now in production

See all