Лондонський FOCUS чекає на українські компанії

Date of begin:
2018-12-04
Description:

Державне агентство України з питань кіно та Українська Кіноасоціація запрошують представників індустрії долучитися до одного з найцікавіших копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у столиці Великобританії 4 та 5 грудня 2018 року.

FOCUS – новий міжнародний івент, який цього року проходитиме лише вчетверте. Проте за цей короткий час він вже встиг набути слави одного з головних місць зустрічей продакшн-професіоналів з усього світу. За статистикою FOCUS, 60% гостей заходу оперують продакшн-бюджетами розміром $3,7 млн, 50% – зазвичай проводять зйомки у регіонах за межами базування своєї компанії. Така аудиторія робить цей форум надзвичайно цікавим й корисним з точки зору пошуку міжнародних партнерів для локальних проектів.

«Міжнародна виставка FOCUS– це знана професійна платформа для зустрічі кінематографістів з усього світу. Організація подібних заходів закордоном є стратегічним напрямом діяльності Держкіно з презентації умов та популяризації можливостей кіновиробництва в Україні. Ми раді розширити географію наших індустрійних подій і вперше представити у Лондоні Український стенд», - говорить Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Торік лондонський FOCUS відвідали 2 013 гостей, що представляли 173 профільних компанії та організацій з 61 країни. Цьогоріч організатори не без підстав сподіваються на ще більший інтерес до події. Гравці української індустрії мають змогу долучитися до представлення нашої країни на такому потужному форумі.

За словами виконавчого директора УКА Вікторії Ярмощук, Україна буде повноправним учасником FOCUS–2018: «Це стало можливим завдяки підтримці Державного агентства України з питань кіно. А безпосередньо організацією представлення України займатиметься Українська Кіноасоціація – ми забезпечимо роботу стенду та проведемо презентацію можливостей України. Запрошуємо професіоналів індустрії приєднатися до української делегації».

Одна з особливостей FOCUS полягає у тому, що за умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними для відвідування усіма професіоналами, які працюють у сфері кіно, телебачення, реклами та інтерактивних розваг. Зареєструватися як гість FOCUS 2018 можна за посиланням: http://bit.do/ez8P3.

«FOCUS – це чудова нагода познайомитися з локальними британськими агенціями та сервіс-компаніями. А також – з аналогічними європейськими та міжнародними компаніями і кінокомісіями. Дуже рекомендую професіоналам індустрії відвідати цей захід», – каже Каллум МакДугалл (Callum McDougall), виконавчий продюсер фільмів бондіани «007: Координати «Скайфол» та «007: Спектр».

Ця виставка – прекрасний шанс для презентації можливостей індустрії країни глобальному ринку: її продакшн-сервісів, цікавих локацій тощо. А також чудова нагода для безпосереднього налагодження зв’язків з тими, хто приймає продакшн-рішення у галузях кіно, телебачення та реклами.

Крім того, FOCUS–2018 – це не лише місце зустрічі професіоналів, але й форум з дуже насиченою програмою. На події виступлять понад 150 спікерів, чиї доповіді будуть присвячені найактуальнішим трендам світової медіаіндустрії. Зокрема – змінам у контент-політиці світових інтернет-гігантів FAANG (Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google), створенню контенту для ігрової індустрії, особливостям кіно- й телевиробництва у різних регіонах Європи, застосуванню у процесі виробництва контенту технології блокчейн тощо.

«У кожного в календарі мають бути відмічені дати FOCUS, – вважає Мартін Ауті (Martyn Auty), продюсер британської продакшн-компанії Life & Soul Pictures. – За амбіціями й обсягами охоплення тем і регіонів, ця подія схожа на MIP чи MIPCOMПроте – більш зручна, адже вона компактніша у часі та локаціях. Це – інформативний, комфортний та корисний івент, який не варто пропускати».

Отже, відмічайте у календарі 4 та 5 грудня, реєструйтеся та долучайтеся до української делегації на FOCUS–2018!

Якщо ви бажаєте, аби друкована продукція вашої компанії (каталогипрезентаційні буклети тощо) була представлена на українському стенді, а також за будь-якою додатковою інформацією, звертайтеся, будь ласка, за телефоном 044 459 4610 або пишіть на адресу info@mpa.org.ua.

04/12/2018

Events

21 березня о 19:00 у кінотеатрі «Планета кіно» (РЦ «Блокбастер», пр. Степана Бандери, 34B, зала 7) відбудеться прес-конференція з нагоди виходу у прокат фільму «Перша сотня». Реєстрація на прес-конференцію та показ - за посиланням

Прес-конференція відбудеться у вівторок, 19 березня, 11:00, в кінотеатрі «Оскар» 

Показ художньої стрічки «Тарас. Повернення», створеної за підтримки Держкіно до 205-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка, відбудеться  9 березня о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка

До уваги ЗМІ! 6 березня відбудуться прес-заходи з нагоди прем'єри фільму-мюзиклу «Гуцулка Ксеня» режисера Олени Дем'яненко. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

All events

Now in production

See all