Запрошуємо українських кінематографістів приєднатися до VIII медіа-форуму KYIV MEDIA WEEK!

Date of begin:
2018-09-17
Description:

Цьогорічний форум відбудеться з 17 по 21 вересня в HyattRegencyKyiv (вул. Алли Тарасової, 5, Київ, Україна) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Близько двох десятків подій буде присвячено кіноіндустрії. На сайті форуму можна знайти повний перелік на кожен з днів: https://kyivmediaweek.com/uk/#program

Ось лише деякі з них:
- Панельна дикусія «Успішне українське кіно? Так!» за участі продюсерів успішних українських фільмів та Голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка. Експерти обговорять досягнення українського кіно за 2017-2018 роки, роль держави у процесі становлення кіноіндустрії, окреслять проблеми галузі та можливі шляхи їх вирішення.
надихаюча лекція голлівудскьої кастинг-директорки Марджері Сімкін, яка працювала, зокрема, над таким проектами, як «Аватар» та «Американські боги».
Скаді Ліз, кінопродюсер із багаторічним досвідом та засновник незалежної німецької кінокомпанії Getaway Pictures, розповість про фінансування кіно та копродукцію у Європі.
Лоуренс Девід Фолдс, режисер, сценарист і продюсер; дійсний член Американської кіноакадемії, а також учасник та офіційний представник виконавчого комітету премії «Студентський Оскар» (Student Academy Award), розповість на що саме орієнтуються американські кіноакадеміки, обираючи номінантів і переможців у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» і, відповідно, які фільми краще висувати Оскарівським комітетам окремих країн?

- У ході круглого столу «Промо та прокат кіно. Стратегія win-win» продюсери, кінопрокатники та представники кінотеатрів спробують знайти відповідь на питання: що потрібно робити, щоб касові успіхи українських релізів стали нормою у найближчому майбутньому, щоб українське кіно займало топові позиції не тільки в окремі вікенди, але й під час підрахунку найбільш успішних релізів за рік, і як при цьому можуть виграти усі задіяні сторони.
 

Також відбудуться заходи, під час яких будуть розглядатися питання про те, як локальне кіно збирає рекордні каси в Європі, а також розкриються подробиці створення гучної копродукції за участі України – фільму «Гарет Джонс», який створює режисерка Аґнєшка Голланд, а головні ролі виконують зірки зі світовим ім’ям: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард та ін.

Потрапити на Форум можна зареєструвавшись на певний день. Купуючи бейдж, учасники отримують необмежений доступ до всіх заходів дня та Міжнародного ринку контенту, що відбудеться у рамках форуму 17-18 вересня.

Програма KMW 2018 максимально охоплює усі сфери сучасного медіа-бізнесу: кіно, формати, серіали та анімацію, digital-технології, дитячий контент, радіо, пресу, телекомунікації, законодавство, унікальні можливості української медіа-індустріїта багато іншого – кожен з днів форуму наповнений подіями різних напрямків. Додатково до бізнес-івентів, що дають прикладну професійну інформацію, гостей чекатимуть inspiration talk від провідних спеціалістів у сфері медіа, спеціальні презентації і коктейлі від партнерів форуму та міжнародних делегацій.

17/09/2018

Events

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

17 листопада 19:00 на Новому каналі відбудеться телевізійна прем’єра створеного за підтримки Держкіно мультфільму «Викрадена принцеса»

Захід присвячений 1030-річчю Лубен і пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Засідання відбудеться 14 листопада о 16:00

Захід відбудеться 6-го листопада у столичному кінотеатрі Cinema Сіті

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

All events

Now in production

See all